صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰  ، 
شناسه خبر : ۳۳۵۷۹۰
از میان تمام متغیر‌های فضای سوریه، به خصوص در روز‌های اخیر، دو متغیر ثابت هستند؛ یکی اینکه به رغم درگیری‌های جاری در حسکه حتی یک نظامی آمریکایی هم زخمی نشده است آنهم در جایی که صد‌ها تن از عناصر "داعش" و "قسد" کشته یا مجروح شده اند. متغیر ثابت دیگر فعالیت‌های گروه تروریستی داعش و تکفیری‌ها در مناطق تحت اشغال امریکا و گروه‌های وابسته به این کشور مثل "قسد" است. ا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصیرت، این دو متغیر ثابت به رغم همه تحولات و حوادث جاری در سوریه هرگز تغییر نمی‌کنند و خود، گواه دیگری بر وجود ارتباط بین اشغالگران آمریکایی و گروه‌های تکفیری از جمله "داعش" در این کشور است. طی سال‌ها تجربه ثابت شده است که این گروه‌ها نه تنها در سوریه بلکه در کل منطقه، طبق نقشه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کنند.

نکته جالب توجه این است که این گروه‌های تکفیری از جمله گروه تروریستی داعش از مناطقی که در کنترل ارتش و دولت سوریه هستند، به کلی ریشه کن شده اند و به سختی می‌توانند به این مناطق نفوذ کنند.

این امر نشان میدهد که تروریست‌های داعش در مناطق تحت اشغال آمریکا آزادانه در حال فعالیت هستند وگرنه جمله ۲۰۰ عنصر داعشی را به زندان حسکه برای آزاد کردن همقطاران خود بدون حمایت و همکاری نیرو‌های آمریکایی و قسد را چگونه می‌توان توضیح داد؟

نکته جالب توجه اینجاست که قسد بار‌ها تسلیم هزاران عنصر داعشی زندانی را – که در اختیار دارد – به دولت سوریه برای محاکمه رد کرده است چرا که همچون اشغالگران آمریکایی این عناصر را به عنوان سلاحی برای استفاده علیه دولت سوریه و حتی و عراق و کل منطقه و تأمین اهداف خود لازم دارند. مهمترین این اهداف، ادامه حضور در منطقه برای تضمین بقای رژیم صهیونیستی است.

 

العالم

چرا حتی یک آمریکایی در حسکه مجروح نمی شود؟!

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات