صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰  ، 
شناسه خبر : ۳۳۸۷۷۱
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) با تاکید بر اینکه کمک به مداخلات دشمنان در منطقه تاوان دارد، گفت: امنیت ایران، امنیت همسایه‌ها است و امنیت همسایگان را امنیت خود می‌دانیم.

سرلشکر رشید: کمک به مداخلات دشمنان در منطقه تاوان دارد/ امنیت همسایگان را امنیت خود می‌دانیم

سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) در گردهمایی سالانه فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه در مشهد مقدس با تاکید بر اینکه امنیت ایران، امنیت همسایه ها است و امنیت همسایگان را امنیت خود می دانیم گفت: در عین حال به هر کشوری که زمینه‌های مداخلات قدرت های استکباری را در منطقه فراهم می آورد و به آنها پایگاه، فضا و خاک می‌دهد و ائتلاف نظامی علیه ملت‌های منطقه درست می کند، هشدار می‌دهیم که در قدم اول، بیشترین هزینه را برای رفتارهای غیر دوستانه و تحریک آمیز خود پرداخت خواهد کرد.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) خاطرنشان کرد: ما تلاش می‌کنیم که با همه همسایگان خود روابط برادرانه و حسنه داشته باشیم و زندگی در صلح و آرامش و ادامه حیات عزتمندانه در منطقه هدف ما است.

وی افزود: حفظ موجودیت عزتمندانه ملت شریف و تمامیت ارضی و استقلال کشور عزیز ایران، خط قرمز رفتار و عملکرد فرماندهان و کارکنان غیور و شجاع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برابر تهدیدات نظامی دشمن می باشد.

سرلشکر رشید در جمع فرماندهان نیروی زمینی سپاه این نیرو را شالوده اصلی سازمان سپاه توصیف کرد و گفت: نیروی زمینی سپاه طی سه دهه گذشته پس از جنگ، با تمام توان و قدرت، از مرزهای جمهوری اسلامی و شهرها در مقابل تهدیدات ضد انقلاب و گروه‌های تکفیری قاطعانه دفاع کرده است.

العالم 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات