تنش های قومی- فرقه ای در ایران منشأ خارجی دارد واگرایی‌های قومی – فرقه‌ای در ایران (1)

تنش های قومی- فرقه ای در ایران منشأ خارجی دارد

هدف مطلوب ایالات ‌متحدۀ آمریکا، انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی از گسترش واگرایی‌های قومی - فرقه‌ای، تضعیف اقتدار و مشروعیت سیاسی – ایدئولوژیک حاکمیت، افزایش ناامنی در داخل و جلوگیری از شکل‌گیری یک نظام امنیت دسته‌جمعی توسط کشورهای عربی- اسلامی خاورمیانه است.
عذر تقصیر ما به محضر شهدا در اربعین شهدای عزیز مریوان:

عذر تقصیر ما به محضر شهدا

شما به خدا نظر می‌کنید و ما به خطا نظر داریم. شما دامن از خاک گرفتید و ما به خاکستر نشسته‌ایم. شما با خدا تجارتی پُر سود کردید و ما خرمن ‌سوختگان، سرمایه سوزاندیم. جانتان را به ثمنِ ثمین فروختید و ما به ثمن بخس، از دستش دادیم. شما سر به آسمان ساییدید و ما چون موران دانه به لانه انبار کردیم.
سلاح های مخفی دشمن
نابودی ملت ها با ابزارهای خطرناک و خاموش

سلاح های مخفی دشمن

با توجه به جنگ های نابرابر در دنیای معاصر و طرح های سازمان یافته کشورهای غربی که در رأس آنها امریکا قرار دارد؛ غفلت از آنها منجر به آلودگی و تغییر در سبک زندگی در کشورهای مسلمان شده و نوع نگاه ها و باورها را تحت تأثیر قرار می دهد.
اهمیت تاریخی تنگه هرمز در نظر ایرانیان

اهمیت تاریخی تنگه هرمز در نظر ایرانیان

اهمیت تنگه هرمز برای جمهوری اسلامی و گره خوردن امنیت این آبراه استراتژیک با مالکیت جزایر پیرامونی اش موجب شده است تا ایران هرگز بر سر مالکیتش بر جزایر خلیج فارس سر سوزنی کوتاه نیاید و هیچ راه مذاکره و امتیاز دهی به کشور همسایه و یا متخاصم بیگانه ای را ندهد.
چرا جبهه مقاومت برای ما اهمیت دارد؟

چرا جبهه مقاومت برای ما اهمیت دارد؟

با این شیوه مبارزه، ابتکار عمل همیشه در دست جمهوری اسلامی خواهد بود و دشمنان قسم خورده اسلام قبل از این که کشور ایران را تهدید کنند، ابتدا باید از سد محکم جبهه مقاومت عبور کنند.
کاهش جمعیت؛ بازی جدید نهادهای بین المللی با جوامع اسلامی

کاهش جمعیت؛ بازی جدید نهادهای بین المللی با جوامع اسلامی

«جنگ جمعیتی» یکی از اهرم‌های مهم و جدی دشمنان جهت کنترل جمعیت سایر کشورها مخصوصاً کشورهای جهان سوم و رو به پیشرفت است تا از طریق آن، ضمن کاستن از قدرت اثرگذار نیروی انسانی، جهت سیطره بر جهان، اقدامات بعدی را اعمال نمایند. «جنگ جمعیتی» در دو روش «سخت» و «نرم» پیگیری می‌شود که در روش «سخت» جنگ افروزی و کشتار رسمی و آشکار مورد نظر است، مانند آنچه که در سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان، مصر و… صورت می‌گیرد، اما روش «نرم» آن به شدت پیچیده، آرام، نرم، بی سر و صدا و البته کشنده‌تر است.
خداحافظ مجاهد نستوه
وداع با شکوه مردم آذربایجان با پیکر حجت الاسلام غلامرضا حسنی:

خداحافظ مجاهد نستوه

نقش ایشان در ایجاد امنیت برای مردم شهر نقده و پاک سازی این شهر از لوث گروهک های کومله و دموکرات هیچ گاه از حافظه مردم با غیرت این دیار پاک نخواهد شد، این مجاهد نستوه با شجاعت تمام در این رشادت، به تنهایی فرماندهی جنگ علیه گروهک ها را برعهده داشت.
۱
نشریات