صفحه نخست >>  عمومی >> نبض روز
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵  ، 
شناسه خبر : ۳۱۴۸۴۴
ایران سوای اینکه با او موافق باشیم یا مخالف یک قدرت منطقه ای بزرگ است که برنامه های خاص خود را در منطقه دنبال میکند و علی رغم خزعبلات آمریکایی ها تاکنون ندیده ایم که پروژه های ایران در منطقه ضعیف شده یا شکست خورده باشد .

فیصل قاسم مجری جنجالی الجزیره : ایران یک قدرت بزرگ است و خزعبلات آمریکایی هیچ تأثیری ندارد .

فیصل قاسم مجری معروف شبکه الجزیره قطر در مقاله ی خود که هفته گذشته در روزنامه القدس العربی چاپ شد عنوان کرد : ایران یک قدرت منطقه ای بزرگ است و تحریمها تا کنون نتوانسته در کاستن قدرت ایران تاثیرگذار باشد بلکه بیشتر بر خودکفایی این کشور افزوده است.درست است که در سالهای اخیر تحریمهای آمریکایی و غربی بر علیه ایران افزایش یافته است اما به طور کل ایران از انقلاب سال 57 تاکنون در تحریم بوده و قدرت نظامی و اتمی و توان اقتصادی خود را در سایه همین تحریمها به دست آورده است .

ایران سوای اینکه با او موافق باشیم یا مخالف یک قدرت منطقه ای بزرگ است که برنامه های خاص خود را در منطقه دنبال میکند و علی رغم خزعبلات آمریکایی ها تاکنون ندیده ایم که پروژه های ایران در منطقه ضعیف شده یا شکست خورده باشد .

همپیمانان ایران در یمن همچنان قدرتمند و در حال پیشروی هستند در حالی که میلیاردها هزینه سعودی ها به هدر رفته است .
آیا فکر میکنید اسرائیل می تواند حریف بازوی اول ایران در لبنان یعنی حزب الله شود ؟ایران در نبرد زمینی و حمایت از همپیمانانش از سعودی قوی تر است .

اعراب دشمن ایران نباید از فشارها و تحریمهای بیشتر آمریکا خوشحال شوند و ساده لوحانه است که فکر کنند آمریکا به خاطر چشمان بن سلمان ایران را محاصره و تحت فشار قرار دهد .
تجربه به ما آموخته است که آمریکا به قدرتمندان احترام می گذارد حتی اگر دشمنش باشند و ضعیفان را تحقیر می کند حتی اگر همپیمان و دوستش باشند مانند عربستان سعودی .
جنگ روانی آمریکا علیه ایران در شرایطی است که مردم ایران با حالت طنز این جنگ روانی را پوشش داده اند و کمترین اعتنایی به آن نکرده اند.
تعدادی از کاربران اپلیکیشن‌ خرید و فروش آنلاین دیوار در واکنشی طنزآمیز به جنجال رسانه‌های غربی درباره عزیمت ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن به خلیج فارس، تصویری از این ناو را برای فروش در این نرم‌افزار قرار دادند و در توضیح آن نوشتند: «فروش اقساطی ناو آبراهام لینکلن (با پای خودش آمده خلیج فارس)، دست خانم فرمانده بوده که اقیانوش هند را می‌رفته بالا و پایین، تا حالا خشکی ننداخته و کف آن آفتاب ندیده (تا سپاه با موشک نزده قابل فروش است)»
خزعبلات آمریکایی هیچ تأثیری بر ایران ندارد

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات