صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵  ، 
شناسه خبر : ۳۲۱۸۱۴
 شبکه خبری آمریکایی غروب یکشنبه به وقت تهران  با استناد به نتایج همه پرسی جدید از پبش افتادن  «جو بایدن»نماینده دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا بر رئیس جمهور کنونی این کشور خبر داد.

تحلیلگران شبکه خبری «سی ان ان» با استناد به جدیدترین همه پرسی های این شبکه گفتند که به دنبال کناره گیری «برنی سندرز» از نامزدهای دموکرات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، اینک «جوبایدن» معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا و دیگر نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری از دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده  پیش افتاده است.
برنی سندرز، از نامزدهای حزب دموکرات چهارشنبه گذشته اعلام کرد از ادامه رقابت برای معرفی به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا انصراف داده است. رئیس جمهور آمریکا دقایقی بعد از اعلام این خبر در توییتی از طرفداران برنی سندرز خواست به حزب جمهوریخواه بپیوندند.
جو بایدن به تازگی در انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها در ایالت آلاسکا نیز بر رقبای خود پیروز شد.جو بایدن توانست در مجموع با کسب ۵۵.۳ درصد آرا  پیروز شود.طبق قوانین آمریکا، هر نامزدی که بتواند رای ۱۹۹۱ وکیل انتخاباتی را به دست آورد، نامزد حزب دموکرات یا جمهوری‌خواه خواهد شد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات