صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷  ، 
شناسه خبر : ۳۲۶۹۴۱
منابع خبری گزارش داده‌اند نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پی تماس با یکی از اعضای حزب لیکود که به کرونا مبتلا شده قرنطینه شده است.

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل تماس با یکی از مقام‌های حزب لیکود که به کرونا مبتلا شده قرنطینه شده است.

روزنامه جروزالم‌پست گزارش داده نتانیاهو تا جمعه در قرنطینه خواهد ماند. تست ابتلای او به کرونا در روزهای یکشنبه و دوشنبه منفی بوده است.

به نوشته این روزنامه نتانیاهو سه‌شنبه گذشته با «مایکل کلاینر»، از مقام‌های حزب لیکود در تماس بوده. رسانه‌های اسرائیلی یکشنبه گزارش دادند تست کرونای کلاینر مثبت بوده است.

«ییزرائیل کاتص»، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی هم سه‌شنبه با کلاینر تماس داشته، اما هنوز مشخص نیست او هم خودش را قرنطینه کرده یا خیر.

نتانیاهو از زمان همه‌گیری ویروس کرونا در فلسطین اشغالی، چندین بار به دلیل اینکه با افراد مبتلا در ارتباط بود، مجبور به قرنطینه شده بود. در روزهای اخیر نیز او ابراز علاقه کرده تا اولین کسی باشد که واکسن کرونا را تزریق می‌کند.

علاوه بر این، دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه هم اعلام کرده بود آزمایش ابتلای منشی دفتر نتانیاهو به ویروس کرونا مثبت شده است.

پیش از این نیز سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفته بود که «آویو کوخاوی»، رئیس ستاد کل ارتش این رژیم وارد قرنطینه شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات