صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹  ، 
شناسه خبر : ۳۳۵۷۴۵
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکایی‌ها به عنوان شیطان بزرگ‌ یک روز را هم برای دشمنی با انقلاب اسلامی‌ از دست ندادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصیرت، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز سپاه اظهار داشت: ۴۳ سال است که نبرد خبائث عالم به رهبری آمریکا با انقلاب اسلامی در جریان است، اما نتوانستند این انقلاب را با شکست مواجه کرده و بلکه جلوی رشد آن را هم نتوانستند بگیرند. زیرا به بخش‌هایی از آنچه تکالیف خداوند بوده عمل کردیم و البته در برخی موارد نیز به شروط تعیین شده از سوی خداوند عمل نکردیم.

وی افزود: آمریکایی‌ها به عنوان شیطان بزرگ یک روز را هم برای دشمنی با انقلاب اسلامی از دست ندادند، زیرا از ۲۴ بهمن ۱۳۵۷ در کردستان با شلیک گلوله تا امروز دشمنی خود را با ما آغاز و ادامه دادند، ولی با این وجود نتوانستند حتی یک پیروزی را هم در مقابل این انقلاب به دست نیاورند.

سردار فدوی اضافه کرد: آن‌ها نه‌تن‌ها در برابر انقلاب اسلامی ایران نمی‌توانند از یک پیروزی خود موردی را بیان کنند بلکه در سایر کشور‌ها هم که نفس جمهوری اسلامی ایران به آنجا رسیده مانند عراق، افعانستان، لبنان و یمن هم نتوانستند به پیروزی دست یابند.

وی تاکید کرد: در یمن که فقط نم انقلاب اسلامی و نفس پاسداران به آنجا رسیده باعث شده تا آن‌هایی که با ملت یمن در جنگ هستند به هر کسی متوصل شوند تا بلکه بتوانند به نحوی از باتلاقی خودشان آن را ایجاد کردند، بیرون بیایند، زیرا آن‌ها تصور می‌کردند یک‌هفته‌ای به پیروزی می‌رسند، ولی الان نزدیک هفت سال است از مدرن‌ترین سلاح‌ها هم استفاده می‌کنند، ولی در زمین نمی‌توانند در یمن به پیروزی برسند.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: همان‌گونه که عنوان شد همه مستکبرین عالم با هم علیه انقلاب اسلامی متحد شدند، ولی تاکنون نتوانستند به پیروزی برسند حال وقتی در مقابله با استکبار اجازه ندادیم در جنگ سخت به پیروزی برسند، این شیوه را می‌توان در سایر عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز اجرا کرد و به پیروزی رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات