دشمن از استقلال و وحدت داخلی میترسد/ رمز اقتدار سپاه در پذیرش ولایت الله است نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

دشمن از استقلال و وحدت داخلی میترسد/ رمز اقتدار سپاه در پذیرش ولایت الله است

ترس آمریکا از جمهوری اسلامی نه به واسطه موشک‌ها، بلکه ترس آن‌ها از ایران اسلامی به دلیل قدرت ولایت است و اگر امروز به جنگ سپاه رفته به دلیل همین ولایتمداری و اقتدار سپاه است، اقتداری که نه به واسطه کمک‌ها و دانش دشمن بلکه با تکیه بر دانش بومی موشک و تسلیحات می‌سازد.
سوغاتی فضای مجازی برای زبان فارسی؟!

سوغاتی فضای مجازی برای زبان فارسی؟!

در طول تاریخ ایران، پادشاهان و فرنگ باوران به اصطلاح روشنفکر با نام ترقی و توسعه، بیشترین نقش را در بکارگیری و جایگزینی واژه های لاتین و بیگانه به جای لغات فارسی داشته اند.
پیشگیری بهتر از درمان است

پیشگیری بهتر از درمان است

آگاهی از روندها و تحولات و بحران های پیش رو و تصمیم گیری به هنگام در خصوص نحوه مواجهه با آن ها می‌تواند هر جامعه و سازمانی را در یافتن بهترین راه ها تواناتر سازد به شرطی که تجویزهای منطقی و کارآمد برای عبور از بحران های پیش رو به کار گرفته شود.
سخنان امید بخش و شکست برنامه های دشمن

سخنان امید بخش و شکست برنامه های دشمن

امید دادن به افراد جامعه زمانی موثر است که حرف های امید آفرین به عمل ختم شود. همچنانکه از آغاز نهضت اسلامی ملت ایران امامین انقلاب با ایجاد انگیزه و امیدبخشی پیروزی های بزرگی را یکی پس از دیگری برای ملت ایران و امت اسلامی خلق نموده اند.
جوانان ابزار قدرت اند یا مولد قدرت؟

جوانان ابزار قدرت اند یا مولد قدرت؟

ارشاد و اشاره رهبری از آن جایی که سوای از حزب و قدرت طلبی فراگیر و مطلوب مردم و جامعه است، می تواند مولد قدرت در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، دفاعی و سیاسی برای جمهوری اسلامی ایران باشد.
پرطرفدارترین عناوین
نشریات