صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹  ، 
شناسه خبر : ۳۳۰۷۲۹
جانشین فرمانده ناجا گفت: دشمن دنبال این است که انتخابات ما پرشور برگزار نشود اما کور خوانده است، مردم ایران هم پرشور خواهند آمد و هم با تاثیر می‌آیند.

سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا صبح روز جاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه عملکرد پلیس تهران بزرگ از ابتدای سال تا کنون گفت: زمانی که عملکرد پلیس تهران بزرگ، در هر کدام از پلیس های تخصصی را بررسی می کنیم، چیزی جز جهاد نمی‌بینیم.

وی افزود: کشفیات و اقدامات ماموران تهران بزرگ من را یاد رزمندگان انداخت که خالصانه برای حفظ امنیت تلاش می‌کردند.

رضایی در ادامه گفت: اگر مردم در آسایش و آرامش هستند، اگر امنیت اجتماعی داریم مدیون تلاش های شبانه روزی ماموران هستیم.

جانشین فرمانده ناجا در خصوص آماده باش نیروی انتظامی برای انتخابات اظهار کرد: دشمن دنبال این است که انتخابات ما پرشور برگزار نشود اما کور خوانده است. مردم ایران هم پرشور خواهند آمد و هم با تاثیر می‌آیند. مردم ایران نتیجه اعتقادات و بصیرتشان را به دشمن تحمیل خواهند کرد.

رضایی افزود: ناجا مسئولیت حفظ آرامش و امنیت انتخابات را برعهده دارد. قطع به یقین خود را بیشتر از قبل برای برخورد با افرادی که سعی در برهم زدن آرامش انتخابات را دارند، آماده می‌کنیم البته ما دغدغه ای در حوزه آرامش مردم نداریم اما باید همیشه برنامه های خود را مرور کنیم.

جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد: راهبرد نیروی انتظامی جلوتر بودن از زمان است. به‌طور قطع با هر توطئه ای که از سمت آن طرف آب‌ها یا در همین کشور برخورد می‌شود و فتنه ها را در محفل‌هایشان خفه می‌کنیم.

وی افزود: هر فتنه گری با هر عنوانی و با هر لباسی بخواهد آرامش مردم را بر هم بزند، آن را در نطفه خفه می‌کنیم.

رضایی در خصوص رفتار خلاف برخی از کاندیداهای انتخابات گفت: برخی از افراد مصاحبه‌هایی انجام می‌دهند که وقتی آن را بررسی می‌کنیم جز وطن فروشی چیزی ندارد. این افراد عرق ملی را از دست داده اند و خود را نوکر و مزدور آن طرف آب‌ها می‌داند.

جانشین فرمانده ناجا در پایان اظهار کرد: ناجا به پشتیبانی مردم و به خواست مردم با این افراد ذره ای مماشات نخواهد کرد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات