صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶  ، 
شناسه خبر : ۳۳۴۳۶۸

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصیرت امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ارتباط برخط با فرماندهان مناطق و گروه‌های پدافندی با اشاره به ذکاوت، هوشیاری و موفقیت چشمگیر پدافند هوایی ارتش در بکارگیری عملیاتی انواع سامانه‌های راداری و موشکی در رزمایشات اخیر این نیرو، اظهار کرد: امروز پدافند هوایی ارتش با خود باوری و تکیه بر دانش و توان بومی به مرحله ای از بالندگی و صلابت رسیده است که در منطقه و جهان حرف برای گفتن دارد.
امیر صباحی فرد با تاکید بر اینکه رزمایشات اخیر نیروی پدافند تنها گوشه ای از توانمندی موشکی این نیرو مورد ارزیابی عملیاتی قرار گرفت، خاطر نشان کرد: پدافند هوایی ارتش با وجود اعمال تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه بر علیه کشورمان توانسته است در تمامی زمینه‌های راداری، موشکی، پهپادی، سایبری و... و رشد بسیار چشمگیر و قابل قبولی داشته باشد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه امروز تمامی پیشرفت هایی که در زمینه های مختلف نظامی، پزشکی، صنعت، هسته ای و... در ایران اسلامی به منصه ظهور می رسد برگرفته از تعالیم اسلامی، ارزش ها و آرمان های انقلاب است، تصریح کرد: امروز فرهنگ ما می توانیم به توانستیم تغییر پیدا کرده است و این مهم یک درس بزرگ است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات