حاج قاسم: «تا وقتی زنده هستم درباره من کتاب ننویسید»
یک نویسنده گفت: وقتی‌ که حاج قاسم پیش‌نویس کتاب را می‌دیدند، آنجایی که در مورد خودشان بود بیشترش را خط می‌زدند. عین جمله‌شان هم این بود که فرمودند «وقتی‌که من نبودم هر کاری دلتان خواست کنید.»
سردار سلیمانی: حاج عماد مغنیه برای جبهه مقاومت مانند مالک اشتر بود
سردار سلیمانی می‌گوید: حاج عماد سرداری بود که شبیه‌ترین صفات را در صحنه جنگ به مالک اشتر داشت. عماد برای جبهه مقاومت مَثَلِ مالک برای امام علی(ع) بود.
حاج قاسم نبود این فیلم وحشتناک داعش همچنان ادامه داشت
حاج قاسم سلیمانی طی سخنانی دیگر در بزرگداشت یکی از شهدای مدافع حرم وعده ای داد که خیلی ها را به تعجب وا داشت. آیا چیزی که از زبان سردار شنیده اند به وقوع خواهد پیوست؟
شهید ابوعلی و شهید صدرزاده خیلی باهم صمیمی بودند. این رفاقت در حدی بود که شهید صدرزاده می‌گفت: «ما به هم قول دادیم که اگر یکی از ما شهید شد، دیگری را شفاعت کند و برود نزد امام حسین(ع) بست بنشیند تا شهادت رفیقش را هم بگیرد».
همرزم سردار قاسم سلیمانی می‌گوید: سردسته یکی از اشرار کشور را دستگیر کردیم. خیلی از بچه‌های پاسدار و ناجا را شهید کرده بود. اما حاجی گفت آزادش کنید.
مادر شهید قربانخانی می‌گوید: پسرم یک سال قبل از سوریه رفتن کربلا رفته بود و آنجا از امام حسین(ع) خواسته بود آدم شود و وقتی بازگشته بود حتی قلیان کشیدن را هم کنار گذاشته بود.
زمانی که «مصطفی بدرالدین» و همراهانش از یکی از نقاط جبهه سوریه به سمت لاذقیه می‌رفتند، گربه‌ای را می‌بینند که وسط راه، لنگان لنگان پیش می‌رود. با اینکه راه امن نبود، دستور داد خودرو را نگه دارند تا به گربه غذا برسانند.
پربیننده ترین