این روزها قطعه ۵۳ بهشت زهرا آرامم می کند
لحظه وداع را خیلی خوب به خاطر دارم حتی در تمام لحظات گوشی دستم بود و با امیر عباس و پدرش سلفی می گرفتیم
سلام ما را هم به حاج قاسم برسان
به مناسبت اربعین شهادت اصغر پاشاپور؛
در سوریه در خط مقدم بود. در عملیات‌ها نیروهای تحت امرش را فوج اصغر می‌خواندند، یعنی خودش شده بود یک نشان شجاعت.
نرخ رفتن به سوریه چند است؟
به مناسبت سومین سالگرد شهید سید مصطفی صادقی؛
ما این مسیر را آگاهانه انتخاب کردیم. اصلاً احساساتی نشدیم. من از این ۳۴ سال سن با داشتن دو دختر سه ساله و شش ساله سعی کردم جلوی احساسات خودم را برای این چنین کار‌های پر خطری بگیرم.
هرجا کمک می‌خواستیم قاسم سلیمانی به یاری‌مان می‌آمد
سلیمانی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی بود و در هر مکان و زمانی که لازم بود از ما علیه داعش حمایت می‌کرد، در مقطعی که ما با فشار مواجه بودیم، چه به‌لحاظ تسلیحاتی و چه به‌لحاظ معنوی کمک می‌کرد، حتی خودش شخصاً سنگرهای ما می‌آمد و با نیروها دیدار می‌کرد.
ماه آسمانی|شهیدی که نخواست زمینی بماند
گفتگو با پدر شهید بابک نوری هریس
شهید بابک نوری، پسری که مهر خود را نه تنها در دل خانواده بلکه در دل بسیاری که حتی او را ندیده به زیبایی محض گنجاند. پسری که آنقدر سیرت و صورتش زیبا بود که پدرش عاشقانه از او برایم می گوید.
شیرینی شهادت شیرینی های دنیوی را بی ارزش کرده است
همسر شهید مدافع حرم شهید نوید صفری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بصیرت:
آقا نوید از لحاظ روحی من را آماده کرده بود اما گفته بودند قبل از عقد نمی روند. آنقدر عنایت خداوند را در زندگی مان احساس می کردم که مطمئن بودم بعد از این هرچی پیش بیاید خدا می خواهد.
ما با خدا معامله کرده ایم|وجودش را همیشه حس می‌کنم|می‌گفت پشت ولایت فقیه باشید
عاشقانه همسر شهید بهرام مهرداد
هرچه از رفتار و اخلاق شایسته ایشان بگویم کم گفته ام. مداح اهل بیت بود و عاشق حضرت زینب(س). ارادات خاصی به ایشان داشت و به همین خاطر اسم دختر اولمان را زینب گذاشتند.
دورنمای محور مقاومت در دوران پساداعش
رسمیت یافتن حضور بسیج مردمی در عراق و سوریه با هدف مشترک مقابله با تجزیه و پروژه هایی از قبیل خاورمیانه بزرگ، روحیه گرفتن نیروهای مقاومت فعال در یمن و بحرین و همچنین تشکیل یک ارتش فراملی از نیروهای ایرانی، عراقی، سوری، افغانی و پاکستانی از دیگر مواردی است که جایگاه این محور را در منطقه برجسته کرده است.
یکسال گذشت
به مناسبت سالگرد شهادت شهید محسن حججی
حالا که یک سال از شهادت شهید حججی می گذرد دیگر نام و نشانی از داعش هم وجود ندارد. حاج قاسم وعده داد و وفا کرد حالا هم به برکت همین وعده صادقش یک تنه پای تمامیت نظام اسلامی می ایستد و رییس جمهور ایالات متحده را تهدید و تادیب می کند.
شهید سید احسان میرسیار
انتظاری که پایان یافت و شهیدی که پس از دو سال بازگشت
پیکر مطهر این شهید که نزدیک به دوسال بود در بحبوحه جنگ با حرامیان داعشی مفقود شده بود حالا پیدا شده و دارد می آید تا انتظار به پایان برسد و مردگان متحرک را به نفس مسیحایی اش زندگی دوباره ببخشد.
شهید محمد هادی ذوالفقاری
شهیدی که همیشه در راه ولایت حرکت کرد
وحیه انقلابی شهید ذوالفقاری در نجف هم پایدار بود. دوستانش می‌گویند: «چیزی نمی‌توانست جوشش انقلابی او را فرو بنشاند، علاقه او به مقام معظم رهبری زبانزد همه بود. این علاقه به خاک ایران محدود نمی‌شد.
سردار سلیمانی در پیامی به امام خامنه‌ای پایان داعش را رسماً اعلام کرد
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایان سیطره داعش بر سرزمین‌های اسلامی را اعلام کرد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین