شرح زیارت عاشورا-۴
در جلسه هفتگی شرح زیارت عاشورای مسجد فخریه تهران توسط حجت الاسلام و المسلمین محمدی طباطبایی مطرح گردید.
اثرات زیارت در بعد فردی و اجتماعی
معرفی سازمان های تأثیر گذار در ساختارحکومتی آمریکا-3
فجر پیروزی ۴۲ در سایه پارادایم مقاومت
نظام سلطه با ناامیدی کامل از اثربخش بودن فشارهای حداکثری در قالب جنگ هیبریدی، با محوریت جنگ تحریف برای شکستن تاب‌آوری ملت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه تلاش می‌کند.
فاطمه (س)؛ نور درخشان الهی
تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب؛
رهبر معظم انقلاب: فاطمه زهرا سلام الله علیها به صورت، یک بشر و یک زن، آن هم زنی جوان است؛ اما در معنا، یک حقیقت عظیم و یک نور درخشان الهی و یک بنده صالح و یک انسان ممتاز و برگزیده است.
واکاوی علل سفر‌های هیئت‌های سیاسی طالبان به ایران و روسیه
در سه دور سفرهای رسمی هیأت طالبان طی یک‎سال گذشته به کشورمان، مقامات به صراحت بر موضع «عدم به رسمیت شناختن جریانی که بخواهد با جنگ در افغانستان به حاکمیت برسد» تأکید ورزیده و از حکومت همه شمول در افغانستان حمایت کرده‎اند.
جوانگرایی در نگاه رهبر معظم انقلاب
رهبر معظم انقلاب بار‌ها در مورد نقش مؤثر و موفقیت‌آمیز جوانان در جنگ تأکید نموده و با ذکر نام و یاد فرماندهان جوان جنگ، این موضوع را حاصل نگاه عمیق و اعتماد قلبی حضرت امام (ره) نسبت به جوانان بر‌شمرده و یادآوری کرده‌اند که موفقیت کشور در گرو توجه به استفاده درست از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نسل جوان است.
ایران اسلامی در مسیر چرخه تصاعد قدرت
ساخت و آزمایش بالینی کویران در شرایط تحریم گسترده در مقابل واکسن های خارجی مانند فایزر که ضعف و نا ایمن بودن خود را در عمل نشان داد بود، تلاش دشمن برای دوقطبی خرید واکسن یا ساختن واکسن در داخل را با شکست مواجه ساخت و این اقدام موجبات عزت و افتخار قدرت علمی کشور را فراهم ‌نمود.
آیا دلار به کانال ۱۵ هزار برمی‌گردد؟
تجربه ثابت کرده، نگاه سطحی و کوتاه‌مدت به مباحث کلان اقتصادی، علاوه بر این‌که گره‌گشایی از مشکلات نمی‌کند، بلکه موجب از بین رفتن منابع و بر جای ماندن خسارات بیشتر و تحمیل فشارها بر مردم می‌شود.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین