تجربه ثابت کرده، نگاه سطحی و کوتاه‌مدت به مباحث کلان اقتصادی، علاوه بر این‌که گره‌گشایی از مشکلات نمی‌کند، بلکه موجب از بین رفتن منابع و بر جای ماندن خسارات بیشتر و تحمیل فشارها بر مردم می‌شود.
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه بودجه‌ای که به مجلس آمد بیشتر به درد فروپاشی می‌خورد تا اداره کشور، گفت: «بررسی‌های اولیه لایحه بودجه ۱۴۰۰ حاکی از آن بود که کلیات بودجه باید رد می‌شد تا در مرحله بعد اصلاح شود که در ادامه با نامه رهبر معظم انقلاب مواجه و اصلاح بودجه با شروط اعلامی، آغاز شد
بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب؛
امروز سالگرد شهید والامقام سلیمانی عزیز است؛ شهیدی که با شهادتش آتشی بر جان ایرانی‌ها انداخته است که خاموش شدنی نیست. رهبر معظم انقلاب اسلامی طی یک سال اخیر در مورد شهید حاج قاسم سلیمانی رهنمود‌هایی داشتهاند که در این رهنمود‌ها سه مقوله بسیار مورد تأکید بوده است؛ یکی تجلیل از عظمت شخصیت و عملکرد شهید، دیگری امر به انتقام سخت و مقوله مهم دیگر تأکید بر ادامه راه و مکتب شهید سلیمانی.
ترور ادراکی بلافاصله پس از ترور فیزیکی با هدف تغییر محاسبه دستگاه ذهنی نخبگان و افکار عمومی در دستور کار طراحان قرار می‌گیرد و در پسا ترور، با جعل روایت‌های دروغین و تحریف واقعیت، نگرش و بینش جامعه هدف را مورد رهزنی و دستبرد قرار می‌دهد.
پراکندگی مراجع تصمیم‌ساز و حتی تصمیم‌گیرنده در بخش اجرایی معمولاً منجر به سلب مسئولیت وحتی ایجاد اختلاف بین دستگاه‌ها می‌شود و در نتیجه یا کار اصلاً انجام نمی‌شود و یا به شکل ناقص و در حد رفع تکلیف توسط دستگاه‌های مختلف صورت می‌پذیرد.
تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و خانواده شهید سلیمانی در ۲۶ آذر ۱۳۹۹ چهار توصیه مهم نمودند که نخستین آن‌ها «قوی شدن» است.
تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب؛
«آن کسانی که هوشمندانه این نام را، این عنوان را برای روز پرستار، این زمان را برای روز پرستار انتخاب کردند، کار مبارکی انجام دادند؛ حقیقتاً به‌جا است.» ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
سرمایه انسانی، زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و خدمات آنلاین، سه شاخصه اصلی رشد دولت الکترونیک محسوب می‌شوند؛ اما با این که جمهوری اسلامی ایران در دو شاخصه اول رشد نسبتاً خوبی داشته، در مورد شاخصه سوم هنوز تا جایگاه مطلوب فاصله زیادی دارد.
ترور دانشمند و مغز متفکر برنامه هسته‌ای ایران، از منظر اروپائیان فرصتی را پدید آورد که بتوان مجدد هراس بیشتری در افکار عمومی دنیا از برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود و زمینه مساعدتری برای بازگشت ایران به تعهدات برجامی و انجام مذاکرات مجدد درباره برجام فراهم شود.
راهبرد‌های جمهوری اسلامی ایران در قبال خون شهید دکتر محسن فخری زاده؛
همه شواهد و قرائن و سرنخ‌‌هایی که در رسانه‌‌های غربی و صهیونیستی ارائه گردیده است، حکایت از بازیگر اصلی بودنِ موساد و رژیم صهیونیستی در این ترور کور دارد. در پیام‌‌های مسئولان لشکری و کشوری و در مطالب عمومی که مردم در تجمعات مختلف فریاد زدند، انتقام و مجازات آمران و عاملان ترور حرف اصلی بود.
آخرین مطلب
پربیننده ترین