صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳  ، 
شناسه خبر : ۳۲۱۹۳۶
رأی الیوم در مطلبی با مقایسه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا آورده است: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در بهترین روزهایش به سر می‌برد و این در حالی است که خصمش که تهدید به براندازی‌اش می‌کند یعنی دونالد ترامپ در دشوارترین دوره زندگی به سر می‌برد زیرا بیش از ۲۳ هزار نفر آمریکایی بر اثر کرونا مرده اند و حکام ایالت‌ها بر وی شوریده اند و از دستورات ترامپ سرباز زده اند.

این رسانه می‌نویسد: باوجود شیوع گسترده کرونا در چین و همسایه جنوبی آن اما تاکنون یک مورد هم در کشوری که با تحریم‌های خفه کننده آمریکا روبروست، ثبت نشده است. کره شمالی همواره غافلگیری‌هایی دارد که رزمایش نظامی و شلیک موشک کروز کوتاه برد به دریای ژاپن و در ارتفاع چند کیلومتری سطح دریا از جمله آنهاست.

رأی الیوم نوشت: جدید اینکه این موشک‌ها قابل رصد نیستند و شلیک آنها دو هفته پس از رزمایش دریایی آمریکا با کشتی‌های جنگی در منطقه رخ می‌دهد و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با این اقدام خواسته به آمریکایی‌ها بگوید که ما آماده ایم و از رزمایش‌های شما هراسی نداریم.

این رسانه آورده است: کیم جونگ اون، ترامپ را خوار کرده است و وی از غرب دنیا به شرق آن کشانده است تا در دو نشست شرکت کند یکی در سنگاپور و دیگری در هانوی ویتنام و آنهم بدون اینکه سرسوزنی امتیاز بدهد.

رأی الیوم در پایان تاکید کرد: کیم جونگ اون پابرجا و محکم ایستاده است و به آزمایش‌های موشکی مختلف ادامه می‌دهد و این در حالی است که ترامپ در حال لیسیدن زخم‌های خود است و در بدترین روزهایش به سر می‌برد. شکست کرونا در وهله اول و زدن سیلی‌های محکم و متوالی به ترامپ از غافلگیری‌های رهبر کره شمالی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات