صفحه نخست >>  عمومی >> ویژه ها
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷  ، 
کد خبر : ۳۲۶۱۴۶

ضد انقلاب و انتخابات آمریکا

اپوزیسیون خارج نشین و ضد انقلاب بعد از 42 سال هنوز قصد بیدار شدن از خواب خرگوشی خود ندارند و همچنان دنبال هوچی گری هستند.
آمریکای مدعی دموکراسی، در انتخابات اخیر ریاست جمهوری، چهرۀ واقعی خود را نمایان کرد و به همه دنیا نشان داد در کنار پروپاگاندای رسانه ای مبنی بر آزادی بیان و رعایت حقوق بشر، به هیچ وجه بویی از انسایت و اخلاق نبرده اند و به تعبیری باید گفت که انسان در غرب مرده است.
این مدل رفتاری غرب بر هر انسان عاقلی کاملا معلوم و مشخص شده است اما در این میان افراد و جریان هایی هستند که نه تنها قصد فهمیدن ندارند بلکه با علم و آگاهی در تلاشند در جهل مرکب ابدالدهر بمانند و همچنان بر طبل دشمنی با نظام ولایی بکوبند و خود را در کنار غرب وحشی، خوی وحشی گری را ادامه بدهند. ضد انقلاب و اپوزیسیون خارج نشین از جمله گروهک هایی هستند که ظاهرا قصد بیدار شدن ندارند.
 
در دوران تبلیغات انتخاباتی آمریکا تمام تلاش خود را برای پیروزی ترامپ و تخریب چهره جو بایدن انجام دادند. آنها می پنداشتند که جمهوری اسلامی نیز موافق پیروزی بایدن است در حالی که به فرموده مقام معظم رهبری، انتخابات آمریکا و پیروزی هر کسی در آنجا هیچ ربطی به ایران اسلامی ندارد.
 
هر چند برای جمهوری اسلامی ایران فرقی بین ترامپ و بایدن نبوده و نیست اما اپوزیسیون خارج نشین در توهمات خود در جهت مخالفت با نظام اسلامی و همچنین خوش رقصی به ترامپ از هیچ کاری برای تطهیر چهره منفور ترامپ فروگذار نبودند.
در مقابل نیز در جهت تخریب چهره باید در تلاش بودند. روزی بایدن را به  ارتباط با جمهوری اسلامی و اسلامگرایان متهم کردند و روز دیگر سوء استفاده جنسی هانتر بایدن فرزند جو بایدن از کودکان با اطلاع پدرش را مطرح کردند در این میان منافقین نیز به زعم خود مبنی بر اینکه ایران به دنبال پیروزی بایدن است در قالب پیامی از مسعود رجوی عنوان کردند که "تمام محاسبات و سرمایه گذاری رهبر ایران و روحانی و ظریف بر روی انتخابات آمریکا و کنار رفتن ترامپ است اما موقعیت انقلابی و بحران سرنگونی که لرزش های آن مانند دوران پایانی رژیم شاه مجلس ارتجاع را فراگرفته امان نمی دهد. سرنگونی محتوم استبداد دینی با ترامپ و بی ترامپ در تقدیر و برعهده خود ما و مردم ما و شورشگران در ارتش آزادی است".

اکنون نیز که رسانه های آمریکایی، نتیجه انتخابات آمریکا را پیروزی بایدن  اعلام کرده اند؛ ضد انقلاب به تکاپو افتاده و در همسویی با منفورترین رئیس جمهور آمریکا، تمام امکانات خود را در جهت لجن پراکنی و اتهام زنی علیه ایران بسیج کرده اند.
 
موارد زیر تنها بخش بسیار کوچکی از مواضعی است که در رسانه های خود به آن پرداخته اند:

1- متهم کردن ایران به خوشحالی در پیروزی جو بایدن: سران جمهوری اسلامی در ابتدا با ژست بی‌تفاوتی با انتخابات ایالات متحده مواجه شدند، با این ادعا که برای آنان فرقی ندارد چه کسی در آمریکا رییس‌جمهور شود و سیاست ایران در برابر این کشور مشخص است.
 
همه‌ی طیف‌های درون حاکمیت، از رهبر جمهوری اسلامی و سپاه گرفته تا روحانی و ظریف هم بر آن تاکید کردند. حالا اما با انتخاب جو بایدن، نامزد حزب دموکرات، به ریاست جمهوری ایالات متحده خوشحالی آنان از این اتفاق، دست‌کم در بعضی از سطوح حاکمیت، قابل کتمان نیست.
به طوری که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه با وضوح بیشتری به انتخابات آمریکا واکنش نشان داد و تاکید کرد «معلوم است» که میان ترامپ و بایدن تفاوت هست.
 
او درباره رییس‌جمهور آینده آمریکا و مواجهه احتمالی او با برجام گفت: «معلوم است که تفاوتی میان این دو مورد وجود دارد. آمریکا حق نداشت از برجام خارج شود چراکه این توافق یک توافق دوجانبه میان ایران و آمریکا نبود و یک قطعنامه شورای امنیت است. اگر آمریکا می‌خواست از تعهدات این توافق رهایی یابد، باید از سازمان ملل خارج می‌شد، نه فقط از یک توافق.»

2-القاء درگیری نظامی بین ایران و آمریکا: مقامات پنتاگون ابراز نگرانی کرده اند این امکان وجود دارد ترامپ در روزهای باقی مانده عملیات نظامی سری یا علنی علیه ایران یا دیگر کشورها انجام دهد. و یا ممکن است به زودی بورس اوراق بهادار تهران را برای نقض تحریم های ایالات متحده تحریم کند، زیرا TSE میزبان چندین شرکت تحت تحریم تروریسم است و از شرکت های دیگر متعلق به وزارت دفاع ایران و سپاه پشتیبانی می کند.

3- پخش ویدئویی از جو بایدن درباره جمهوری اسلامی: در این ویدئو، جو بایدن، شهید سلیمانی را مستحق ترور می داند و معتقد است تحریم های فلج کننده باید علیه ایران ادامه داشته باشد و این خواسته اسرائیل از من است.

4- اختلاف افکنی بین مردم و مسئولین نظام: نهایت محبت بایدن به ایرانی ها این است که مهاجرت دانشجویانی که در آمریکا هستند موجه نماید که آن هم سودش را آقا زاده ها خواهند برد نه مردم عادی. و علت خوشحالی آقازاده ها از پیروزی بایدن نیز همین مسئله است.

5- فاسد و دروغگو خواندن رسانه های آمریکا: شرکت داروسازی فایزر از ساخت واکسن کرونا خبر داد و این همان قول دولت ترامپ بود که همواره از این گفته بود که بزودی در ماه نوامبر قبل از کریسمس به این مهم‌ دست پیدا خواهیم کرد و این خبر مهم، باعث ترقی بازار سهام شد! اما رسانه های فاسد و آلوده هیچوقت روی این موضوع مانور نکردند و همچنان با مافیای جهانی همراه شدند تا کرونا چینی را برای شکست ترامپ بکار ببرند!
مافیای رسانه ها، تلاش دارند باور کنیم انتخابات تمام شده و بایدن پیروز شده است. اما واقعیت های بزرگی هست که این رسانه های دروغ پرداز به مردم نمی گویند. 
.
6-پیروزی متقلبانه جو بایدن در انتخابات: دمکرات‌ها، کرونا را بهانه ای قرار دادند تا رای مردم را از طریق پست انجام دهند تا بتوانند با تقلب ترامپ را شکست دهند! و این اتفاق در آمریکا رخ داده است. از یافته های دیگر تقلب در انتخابات آمریکا، ماشین های رای گیری هستند که طوری برنامه نویسی شده اند تا رای های ترامپ در ایالت های کلیدی را به اسم بایدن طبقه بندی کنند.

7- اعلام موفقیت ترامپ در کشف واکسن ویروس کرونا: فراموش نکنید مبارزه با کرونا (ویروس چینی)، زدن ماسک نیست، بلکه کشف واکسن است، کاری که دولت ترامپ پیگیر آن بود و موفق هم شد!

8-حمله به مدیر شبکه توئیتر: مدیران توییتر با دستکاری حساب شخصی ترامپ در توئیتر، عنوان رئیس جمهوری را از حساب وی برداشتند و وی را به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور معرفی کردند!

9- انتشار گسترده پیام ترامپ مبنی بر عدم پذیرش شکست در انتخابات.

10-اظهار خوشحالی از عدم ارسال پیام تبریک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به جو بایدن: در حالی که اکثر رهبران کشورهای مختلف به جو بایدن پیام تبریک ارسال کردند هنوز از پوتین پیامی صادر نشده است.

11-حمله به نایاک به دلیل خوشحالی بر پیروزی بایدن: پس از انتشار عکسی از یاسمن راجی یکی از اعضای نایاک با جو بایدن، سلطنت طلبان نایاک را لابی غیر رسمی نظام جمهوری اسلامی با دمکرات های آمریکایی معرفی کردند.

12- خوشحالی از اظهارات مایک پمپئو خطاب به رهبر معظم انقلاب: مایک پمپئو در یک پیام توئیتری در پاسخ به توئیت حساب انگلیسی رهبر معظم انقلاب که انتخابات در آمریکا را زیر سؤال برده بود نوشت: «تو شخصاً صدها میلیون دلار از پول مردم ایران را دزدیده‌ای. انتخابات شما جوک است و صدها نفر حتی برای شرکت در آن رد صلاحیت می‌شوند. امروز مردم ایران گرسنگی می‌کشند چون تو میلیاردها دلار صرف جنگهای نیابتی برای حفظ حکومت دزدسالار می‌کنی».

13- تلاش برای همگرایی بین اپوزیسیون برای سرنگونی نظام: امیرحسین اعتمادی، عضو گروهک سلطنت طلب فرشگرد در گفتگو با ایران ‌اینترنشنال گفت: « فارغ از نتیجه انتخابات آمریکا، و مذاکره یا عدم مذاکره با رییس‌جمهور بعدی آمریکا، جمهوری اسلامی نمی‌تواند بحران‌های ایران را حل کند چرا که برای حل این بحران‌ها باید به حکومتی نرمال تبدیل شود که در ژنتیک و دی‌ان‌ای این رژیم نیست.
 
نیروی تعیین‌کننده در ایران، مردم ایران هستند. مشخص شدن انتخابات آمریکا می‌تواند فرصتی برای نیروهای اپوزیسیون جمهوری اسلامی باشد که بر روی موضوع اصلی یعنی براندازی و سرنگونی جمهوری اسلامی تمرکز کنند. فضا و بستر همکاری فراهم است. گفتگوهای خوبی میان گروه‌ها و نیروهای اپوزیسیون برای همکاری و نزدیکی بیشتر صورت گرفته است.»

مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران، در خصوص انتخابات آمریکا کاملا مشخص بوده است و آن همان موضعی است که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند:" قطع نظر از اینکه چه کسی در انتخابات آمریکا انتخاب شوند، یک مطلب کاملا آشکار است آن هم انحطاط اخلاقی و مدنی آمریکاست. هر کدام انتخاب شوند فرقی نمی کند." اما ضد انقلاب در گروه های مختلف از گروهک منافقین گرفته تا سلطنت طلبان در بستر فضای مجازی و شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای خود اینگونه وانمود کردند که ایران به دنبال پیروزی جو بایدن است.
 
در حالی که بر همه ملت ایران و همه مسئولین ثابت شده است سگ زرد برادر شغال است و هر رئیس جمهوری که در آمریکا انتخاب شود هدف نهایی شان سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و فقط روش رسیدن به این هدف توسط روسای جمهور آمریکا متفاوت است.
اپوزیسیون خارج نشین و ضد انقلاب بعد از 42 سال هنوز قصد بیدار شدن از خواب خرگوشی خود ندارند و همچنان دنبال هوچی گری هستند. اما بدانند که؛ سرنگونی نظام مقدس و مقتدر جمهوری اسلامی ایران را صدها سال دیگر باید در خواب ببینند
نظرات بینندگان
آخرین مطلب
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات