صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷  ، 
شناسه خبر : ۳۳۲۶۶۲

نماینده فراکسیون وابسته به جریان آزاد ملی لبنان تاکید کرد که صبر حزب‌الله تاکنون موجب شده تا این کشور از فتنه‌های واقعی در امان بماند.

به نقل از پایگاه خبری النشره، «غسان عطاء‌الله» عضو فراکسیون بزرگ «لبنان قوی» وابسته به جریان آزاد ملی لبنان به ریاست «جبران باسیل» در یک مصاحبه تلویزیونی درباره تحولات اخیر لبنان و تجاوزات رژیم صهیونیستی به مرزهای جنوبی این کشور و نیز پاسخ‌های حزب الله اظهار داشت، تحریک برخی از افراد در داخل علیه مقاومت موجب خوشحالی صهیونیست‌ها می‌شود و این تاسف آور است و ما باید با همبستگی از این شرایط دشوار خارج شده و در زمان کنونی وارد هرج و مرج داخلی نشویم.
این نماینده جریان آزاد ملی در پارلمان لبنان ابراز امیدواری کرد که لبنانی‌ها دارای سطح بالایی از احساس وطن دوستی برای نجات کشورشان از خطرات موجود هستند.
وی افزود، ما از فشارهای اقتصادی زیادی رنج می‌بریم که برخی قصد دارند از طریق آن کشور را به هرج و مرجی که می‌خواهند بکشانند و متاسفانه می‌بینیم که برخی افراد سلاح به دست گرفته‌اند و اگر ما از تجربه سالهای گذشته درس نگیریم نمی توانیم کشور خودمان را بسازیم.
عطاءالله تاکید کرد، تاریخ 4 آگوست خاطره دردناکی برای همه لبنانی‌ها است که در بندر بیروت رخ داد و هر لبنانی را در داخل و خارج از کشور رنجاند و ما برای روح قربانیان این حادثه مهیب دعا می‌کنیم؛ اما برخی متأسفانه قصد دارند روند تحقیقات را دستکاری کرده و کشور را به مکان دیگری تبدیل کنند.
بیشتر بخوانیدآرامش در جنوب لبنان پس از حملات غافلگیرکننده راکتی حزب الله
حمایت قوی نبیه بری از اقدام حزب الله علیه رژیم صهیونیستی/ واکنش گروههای لبنانی به واکنش مقاومت
واکنش حزب‌الله به جوسازی رسانه‌ای علیه مقاومت لبنان


نماینده فراکسیون بزرگ لبنان قوی ادامه داد که تاکنون صبر حزب الله کشور را از فتنه‌های واقعی نجات داده و برخی می‌خواهند که حزب الله سلاح خود را در اراضی لبنان به دست بگیرد و این امر نشان می‌دهد که طرف‌های مختلف در حالی طراحی توطئه بزرگی علیه لبنان هستند و ما امیدواریم درگیری در کشور اتفاق نیفتد.
حزب الله لبنان دیروز حملات راکتی به مناطق اشغالی انجام داد. مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، در ساعت 11:15 (به وقت محلی) امروز (جمعه) با دهها راکت‌، اراضی اطراف پایگاه‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی در «مزارع شبعا» هدف گرفته شد.
بر اساس گزارش شبکه «المنار»، در این بیانیه آمده است: در پاسخ به حملات هوایی رژیم صهیونیستی به دو منطقه «الجرمق» و «الشواکر» در پنجشنبه (دیروز)، یگان‌های شهید «علی محسن کامل» و شهید «محمد قاسم طحان»در مقاومت اسلامی لبنان در ساعت 11:15 (به وقت محلی) روز (جمعه) اراضی اطراف پایگاه‌های صهیونیستی در مزارع شبعا را با دهها راکت 122 میلیمتری هدف گرفتند.

 

تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات