صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳  ، 
شناسه خبر : ۳۳۳۱۵۵

بهرا‌م عین‌اللهی در حاشیه بازدید رئیس جمهور از بیمارستان رازی اهواز با اشاره به ‌اقدامات انجام شده از سوی کادر بهداشت و درمان خوزستان برای کنترل بیماری کرونا اظهار داشت: مردم باید برای کنترل بیماری کرونا با کادر بهداشت و درمان همکاری لازم را داشته باشند.  
وی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مدافعان سلامت در دو سال گذشته برای مقابله با ویروس‌ کرونان افزود: برای کنترل بیماری کرونا در کشور مردم باید هرگونه واکسن موجود را دریافت کنند و واکسیناسیون خود را انجام دهند.  ‌
وزیر بهداشت گفت: تخصیص سهمیه واکسن کرونا در خوزستان روند مطلوبی دارد و برنامه‌ریزی برای واکسیناسیون کامل مردم ایران تا دهه فجر انجام شده است. 
‌عین‌اللهی همچنین ‌از مرکز 24 ساعته واکسیناسیون اهواز بازدید کرد و در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوزستان نمونه ایثارگری در کشور است و مردم شجاع و شهید پرور این استان حماسه‌های خوبی آفریدند.
وی بیان داشت: امروز شاهد نکات خوب و امیدوار کننده بودیم و مردم در امر واکسیناسیون همکاری خوبی دارند که قابل تقدیر است و تبدیل حسینیه و سالن ورزشی به مرکز واکسیناسیون در کشور یک الگو است.
عین‌اللهی افزود: برای مهار کرونا ویروس به همیاری همگانی نیاز است و باید مانند دوران دفاع مقدس در شرایط کرونایی همکاری دیده شود و کرونا بحرانی است که دیده نمی‌شود و لازم است مردم در مقابل بحران خود را حفظ کنند.
وزیر بهداشت تصریح کرد: ویروس کرونا به شکل بمب و موشک است که باید با ماسک و فاصله اجتماعی رعایت شود و هر واکسن کرونا موجود باشد باید استفاده شود و مردم دنبال نوع واکسن نباشند و واکسن‌های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان هستند وارد کشور می‌شود.
این مقام مسئول ادامه داد: جامعه پزشکی در دوران دفتع مقدس خوش درخشیدند و اکنون در امتحان بیماری کرونا ویروس قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات