راز نجات بشر از بحران‌ها

راز نجات بشر از بحران‌ها

مقام معظم رهبری با اشاره به دو مؤلفه هدایت، یعنی بهره‌گیری از عقل و دانایی از یک‌سو و اراده و همت از سوی دیگر، دو عامل جهل و کاهلی را باعث بازماندن بشریت از قافله هدایت و کهنه شدن زخم‌های دیرین بشریت می‌داند.

"حافظه انجمن‌های شعر و مداحی مشهد"دعوت حق را لبیک گفت

محمود اکبرزاده از پیرغلامان و شاعران اهل بیت (ع) مشهد که بر اثر بیماری در کما بستری بود، در ۸۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
فرصت سازی در دوران کرونایی

فرصت سازی در دوران کرونایی

در اصفهان در کاخ چهل ستون، تصویر جنگ چالدران بین شاه اسماعیل اول صفوی و سلطان سلیم کشیده شده است. در این جنگ شاه اسماعیل اول از سلطان سلیم شکست خورد. دلیل این شکست این بود که شاه اسماعیل اول دستور داده بود لشکریان از سلاح گرم استفاده نکنند و با همان روش سنتی بجنگند... لذا شکست سنگینی خوردند.
لزوم مشارکت حداکثری، کلید واژه انتخابات ۹۸

لزوم مشارکت حداکثری، کلید واژه انتخابات ۹۸

مقام معظم رهبری: اینکه بعضی‌ها راجع به انتخابات حرف می زنند، هر چه دلشان می خواهد می گویند، مردم را دلسرد می کنند، نباید انسان به‌ آسانی از این عبور بکند؛ انتخابات برای کشور ما یک فرصت بسیار بزرگی است… انتخابات اگر پُرشور انجام بگیرد و مردم به صورت کامل پای صندوق های رأی حضور پیدا کنند، این تضمین‌کننده امنیّت کشور است.
هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام بود
فرمانده سپاه خراسان رضوی:

هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام بود

فرمانده سپاه امام رضا (ع) در اجتماع وحدتی و بصیرتی ۹ دی مردم تربت‌جام با تأکید بر بصیرت افزایی اظهار داشت: هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام اسلامی بود که مردم به حضور به‌موقع این توطئه عظیم را خنثی کردند.

"خان" دوباره به ایران می آید/ سود پاکستان از روابط حسنه ایران و عربستان

عمران خان به خوبی از اثرات مخرب چالش‌ها و درگیری‌های داخلی و خارجی بر سر مسیر پیشرفت کشورش باخبر است؛ از این رو، در مناقشات داخلی و خارجی تلاش دارد از در دیپلماسی و روابط حسنه با کشور‌های همسایه و منطقه‌ای وارد شود.
۱
نشریات