صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸  ، 
شناسه خبر : ۳۳۰۳۶۲

«ریاض المالکی» وزیر خارجه فلسطین برگزاری نشست‌های فوق‌العاده تعدادی از سازمان‌های بین‌المللی به منظور حمایت از فلسطینیان در برابر تجاوزات صهیونیست‌ها را خواستار شد.

افشای سند محرمانه ناتوی عربی علیه ایران| امضای ۵ تفاهم نامه میان پاکستان و عربستان| درخواست فلسطین برای برگزاری نشست فوق العاده سازمان های بین المللی| گزارش رسانه آمریکایی از وضعیت مذاکرات وین

المالکی گفت که با سفرای فلسطین به منظور ارائه درخواست‌هایی جهت برگزاری نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب، سازمان همکاری اسلامی، شورای حقوق بشر سازمان ملل و شورای امنیت این سازمان، تماس‌هایی برقرار کرده است.

نظامیان رژیم صهیونیستی دیروز (جمعه) همزمان با روز جهانی قدس، دو جوان فلسطینی را در اردوگاه «سالم» واقع در غرب جنین به شهادت رساندند.

از سوی دیگر هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در پی یورش نظامیان رژیم صهیونیستی و تعرض به نمازگزاران در مسجدالاقصی و نیز سرکوب تحصن‌کنندگان در محله «شیخ جراح» قدس حدود 205 نفرزخمیشدند.

به نوشته روزنامه «القدس العربی»، المالکی همچنین گفت که تشکیلات خودگردان در تلاش است تا در نشست این سازمان‌ها بیانیه‌هایی با مضمون محکومیت جنایت‌های اسرائیل و درخواست از کشورها برای قطع ارتباط با این رژیم آپارتاید به دلیل ارتکاب جنایت ضدبشری، صادر شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات