صفحه نخست >>  عمومی >> یادداشت کوتاه
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷  ، 
شناسه خبر : ۳۳۰۹۸۰
غرب بر خلاف ادعای مهد دموکراسی بودن، هراسان از برگزاری دموکراسی واقعی در ایران است و واکنش‌ آنها نسبت به انتخابات بیانگر ذات درونی آنهاست.
پایگاه بصیرت / گروه سیاسی

اهمیت انتخابات در کشور مان به حدی است که چند ماه مانده به برگزاری آن دشمنان قسم خورده نظام اسلامی سعی در تضعیف آن در ابعاد مختلف اهمیت حضور می باشند. تضعیف اهمیت انتخابات بصورت پنهان و آشکار صورت می گیرد. فعال سازی همه رسانه های مخالف جمهوری اسلامی جهت تاثیر گذاری بر ادراک مردم تنها بخشی از اقدامات ضد ایرانی غرب در زمان انتخابات است که شاید میلیارد ها دلار هزینه برایشان دارد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در تاثیرگذاری انتخابات بر امنیت، اقتدار و پیشرفت کشور می فرمایند: «انتخابات می‌تواند برای کشور و ملت ما یک وسیله‌ مصونیت و یک نمودار اقتدار باشد و ملت و نظام اجرایی کشور را در مقابله‌ با چالش‌های گوناگون جهانی، از گذشته مستحکم‌تر کند. انتخابات می‌تواند نظام جمهوری اسلامی را جوان‌تر ازآنچه هست، بکند. انتخابات پرشور از سوی مردم می‌تواند روز نویی را برای آن‌ها رقم بزند. انتخابات، هم درصحنه‌ خارجی و در مقابل چشم بیگانگان، هم درصحنه‌ داخلی، و هم برای پیشرفت کشور، یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین رویدادهاست. دشمن می‌خواهد انتخابات نباشد. اگر می‌توانستند روی مردم و یا گروه‌های سیاسی اثر بگذارند، کاری می‌کردند که اصلاً انتخابات برگزار نشود... »
واضح است که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در چنین شرایطی تمامی توطئه دشمن را در ناامید سازی و جدا کردن مردم از نظام را از بین خواهد برد. بنابراین تبلیغات گسترده ای در فضای مجازی و حقیقی از طرق جریان نفوذ و وابسته به دشمن صورت میگیرد که انتخابات را یک امر فرمایشی در کشورمان جانمایی کنند که این امر به بهانه های مختلف صورت میگیرد که در انتخابات مردم نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت. توطئه ای که می تواند برای ادامه وضع موجود نیز هدف گذاری شده باشد. بنابراین غرب بر خلاف ادعای مهد دموکراسی بودن، هراسان از برگزاری دموکراسی واقعی در ایران است و واکنش‌ آنها نسبت به انتخابات بیانگر ذات درونی آنهاست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات