پایگاه خبری تحلیلی بصیرت

ویژه ها
مشارکت تهران و مسکو  در تکمیل کریدور شمال-جنوب
گزارش وب سایت "caliber"

مشارکت تهران و مسکو در تکمیل کریدور شمال-جنوب

  به تازگی در شهر دربند (جمهوری داغستان روسیه) کارشناسانی از روسیه، ایران و آذربایجان گرد هم آمدند و درباره ایجاد کارگروهی جدید با هدف توسعه حمل و نقل بار در امتداد کریدور شمال-جنوب توافق کردند.
باتلاق جنوب

باتلاق جنوب

حماس از نظر تاکتیکی و حزب‌الله از نظر راهبردی، اسرائیل را تهدید می‌کنند. من آمار و تخمین‌هایی را مطالعه کرده‌ام که حزب‌الله می‌تواند ظرف ۳ روز چه اتفاقات وحشتناکی بر سر ما بیاورد.
ترقی: مشارکت بالا موجب تقویت اقتدار و توانمندی دولت می‌شود
در گفتگو با بصیرت مطرح شد

ترقی: مشارکت بالا موجب تقویت اقتدار و توانمندی دولت می‌شود

کارشناس و تحلیلگر سیاسی گفت: وقتی مردم حضور حداکثری در پای صندوق رای داشته باشند، قطع به یقین دشمن شکست می‌خورد و نمی‌تواند رابطه حسنه بین مردم و نظام جمهوری اسلامی را تخریب کند، متعاقب این وضعیت نمی‌تواند مردم ایران را تهدید یا تحریم بیشتری کند
صبح صادق 1145 منتشر شد

صبح صادق 1145 منتشر شد

به عمل کار برآید.../ یکی برای جمهور!/ شرارت کانادا/ حرف دشمن‌پسند نزنید/ چگونه مشارکت حداکثری محقق می‌شود؟/ حضور حداکثری و بهترین انتخاب‌ها/ آشفتگی واشنگتن از مقاومت لبنان/ پایگاه واشنگتن!/ سربازان متجاوز/ صالح مقبول/ مشارکت تحت هر شرایط/ پرسش‌هایی که باید پاسخ داده شود.../ رأی دادن با حجت شرعی/ ارز...
تحلیلی بر سومین مناظره انتخاباتی/ از چالش‌های فیلترینگ تا قانون عفاف و حجاب    

تحلیلی بر سومین مناظره انتخاباتی/ از چالش‌های فیلترینگ تا قانون عفاف و حجاب    

سومین مناظره انتخاباتی نامزد‌های چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در حالی روی آنتن زنده پخش شد و تنور تبلیغات انتخاباتی را گرم‌تر کرد که همزمان شاهد برخی از بی اخلاقی‌های انتخاباتی از سوی طرفداران برخی کاندیدا‌ها چه در فضای مجازی و چه در فضای واقعی هستیم.
انتخاب حماقت
رسانه‌های غربی از برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان خبر می‌دهند

انتخاب حماقت

رئیس‌جمهور قبرس در پاسخ به تهدید نصرالله: علیه لبنان اقدامی نمی‌کنیم
۱
یادداشت کوتاه
یادداشت
گزارش
مصاحبه
روزنامه امروز
نشریات