صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰  ، 
شناسه خبر : ۳۳۷۲۸۶
رئیس هیئت صنعاء در مذاکرات صلح یمن گفت که سازمان ملل و نماینده آن نباید پشت پروپاگاندای سعودی بدود و تبلیغات سیاه و کثیف عربستان را شست‌وشو و تمیز کند.
انصارالله: سازمان ملل نباید تبلیغات سیاه و کثیف عربستان را زیبا جلوه دهد

 

«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله و رئیس هیئت صنعاء در  از سازمان ملل خواست با پروپاگاندای عربستان درباره یمن همزاد پنداری نکند.

وی در صفحه توئیتر خود نوشت: سازمان ملل و نماینده آن نباید پشت پروپاگاندای سعودی بدود و تبلیغات سیاه و کثیف عربستان را بشوید و و زیبا کند؛ به خصوص در مسایلی که مشخص شده و مایه تمسخر است.

عبدالسلام افزود: سازمان ملل و فرستاده آن نباید با تبلیغات گمراه کننده رژیم سعودی که هدفش بهبود وجهه‌اش از طریق وارونه جلوه دادن حقایق است، همزاد پنداری کند.

سخنگوی جنبش انصارالله تأکید کرد که سازمان ملل باید نقش خود را مسئولانه و بی‌طرفانه ایفا کند، اما اتخاذ مواضع منفعلانه و خنثی و در عین حال همسویی با متجاوزان این نهاد بین المللی را تنها به آنچه اسلافش انجام می‌دادند، سوق می‌دهد.

در همین راستا، «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع یمن روز جمعه در سخنانی با اشاره به جدی نبودن ائتلاف سعودی در صلح بر آمادگی نیروهای صنعا برای مقابله با هر نیت شوم متجاوزان تأکید کرد.

العاطفی افزود: پیگیری امور و وقایع سناریوی سیاسی جدید نشان دهنده این است که متجاوزان و عناصر وابسته به آنها به دنبال صلح نیستند.

وی تأکید کرد که آنها هر نیاتی که داشته باشند ما برای آن آماده هستیم و دشمن در صورتی که مرتکب حماقتی شود با پاسخی غافلگیرکننده روبرو خواهد شد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات