صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳  ، 
شناسه خبر : ۳۳۷۵۶۱
رئیس‌جمهور در بیست‌ویکمین سفر استانی به آذربایجان غربی سفر کرد تا از نزدیک در جریان مشکلات و موانع توسعه استان قرار بگیرد.
بیست‌و‌یکمین سفر استانی دولت| ابراهیم به موقعیت مهدی رفت/ دیدار در نقطه صفر مرزی‌ + فیلم و تصاویر

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی ‌که در قالب بیست‌ویکمین سفر استانی با همراهی وز‌رای کشور، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ به آذربایجان غربی سفر کرده‌ است در نخستین برنامه در فرودگاه شهید باکری ارومیه از نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد هوافضای شهید باباساعی ارومیه بازدید کرد.

رئیس‌جمهور برای شنیدن مشکل بانوی میاندوآبی جلوی پرواز بالگرد را گرفت

آیت‌الله رئیسی که در سفر استانی آذربایجان‌غربی به‌سر می‌برد پیش از پرواز متوجه شد خانم میاندوآبی تلاش دارد خود را هرطور شده به ایشان برساند، رئیس‌جمهور هم مانع حرکت بالگرد شد تا این خانم بتواند با خیال آسوده مشکلاتش را بازگو کند.

‌گپ‌وگفت خانواده شهدای اهل‌سنت مهاباد با رئیسیرئیس جمهور در ادامه برنامه‌های سفر استانی به آذربایجان غربی و در سفر به شهرستان مهاباد، با خانواده‌های شهدای اهل‌سنت مهاباد دیدار کرد و ضمن ادای احترام به شهدا، پای درددل خانواده‌های شهدا نشست.

در این دیدار خانواده‌های شهدا نیز ضمن گفت‌وگو با رئیس جمهور، مشکلات و درخواست‌های خود را مطرح کردند که آیت‌الله رئیسی نیز در این دیدار به مقامات استانی دستور داد در جهت رفع مشکلات خانواده‌های شهدا سریعاً اقدام کنند.

رئیس‌جمهور به میاندوآب رفت

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های سفر استانی به آذربایجان غربی در قالب بیست‌ویکمین سفر استانی، دقایقی قبل وارد شهرستان میاندوآب در جنوب استان آذربایجان غربی شد.

رئیس جمهور و هیئت همراه صبح امروز وارد استان آذربایجان غربی شدند وی ابتدا به شهرستان مرزی پیرانشهر رفت سپس دیداری با مردم مهاباد داشت و اکنون با استقبال مسئولان وارد میاندوآب شد و تا دقایقی دیگر در مصلای امام خمینی میاندوآب در نماز جمعه این شهرستان شرکت می‌کند.

آیت‌الله رئیسی همچنین در شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب با جمعی از فعالان اقتصادی دیدار می‌کند.

دیدار رئیس‌جمهور با مردم مهاباد

آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی در جریان بیست‌ویکمین سفر استا‌نی هیئت دولت که در آذربایجان‌غربی در حال انجام است، به‌صورت هوایی از آخرین وضعیت دریاچه ارومیه بازدید کرد و مسئولان استانی حاضر نیز در این بازدید، گزارشی از وضعیت آبی دریاچه ارومیه و همچنین طرح‌های اجرایی برای احیای آن ارائه کردند.

رئیس جمهور هم‌اکنون در شهرستان پیرانشهر حضور دارد و قرار است تا دقایقی دیگر از سد کانی‌سیب بازدید و بیمارستان این شهرستان را افتتاح کند.

‌سفر رئیس‌جمهور به پیرانشهر‌

رئیس جمهور و هیئت همراه صبح امروز جمعه در بیست‌ویکمین سفر استانی دولت سیزدهم در قالب سفر یک‌روزه وارد فرودگاه ارومیه شد و سفر خود به استان آذربایجان غربی را ابتدا با حضور در شهرستان پیرانشهر آغاز کرد.

آیت‌الله رئیسی قرار است در این سفر کوتاه ضمن بازدید از سد کانی‌سیب، بیمارستان جدید پیرانشهر را نیز به‌صورت رسمی افتتاح کند.

بازدید رئیس‌جمهور از ‌نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد هوافضا‌

رئیس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد هوافضای شهید باباساعی ارومیه بازدید کرد. آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در آغاز بیست‌ویکمین سفر استانی دولت مردمی از نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد هوافضای شهید باباساعی واقع در فرودگاه ارومیه بازدید کرد.

رئیس جمهور در این بازدید با توضیحات دست‌اندرکاران نمایشگاه از نزدیک در جریان توانمندی‌های داخلی در ساخت هواپیماهای نیمه‌سبک، ماهواره‌های اروم‌ست، سهند و اسپوتا و پهپاد سمپاشی قرار گرفت.

جزئیات برنامه‌های رئیس‌جمهور در سفر به آذربایجان‌غربی‌

دیدار مردمی و شرکت در نشست شورای اداری برای بررسی مسایل و مشکلات استان و همچنین حضور در شهرستان مهاباد و سخنرانی در جمع مردم این شهرستان از جمله برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس جمهور به آذربایجان غربی است.

در جریان بازدیدها، دیدارها و جلسات امروز رئیس جمهور در آذربایجان غربی، تصمیمات و اعتبارات مهمی برای کاهش مشکلات این استان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و عمرانی در نظر گرفته خواهد شد.

در این سفر، طرح‌های مختلفی برای افتتاح در نظر گرفته شده است و برای برخی طرح‌ها نیز با تصمیم هیئت دولت، اعتبار لازم برای اتمام در نظر گرفته خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات