صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵  ، 
شناسه خبر : ۳۴۱۶۸۲

بنا بر این گزارش از اردستان، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی ظهر روز جمعه در تجمع عظیم بسیجیان شهرستان اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار داشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که در طول ‌44 سال گذشته در تمام صحنه‌های خدمت حضور جدی داشته است.

جانشین فرمانده کل سپاه: آمریکایی‌ها با کوچک‌ترین اقدام غلط علیه ‌ایران از سپاه ضربه سختی‌ خواهند خورد

‌وی افزود: هم اکنون 44 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد که پایه‌گذار آن از سال 42 حضرت امام راحل بود و هر آنچه که ایشان می‌گفت و اراده می‌کرد ملت هم آن را انجام می‌داد و این مصداقی شد که انقلاب اسلامی بنا شود و 44 سال در کل جهان اثرگذار‌ شود.‌

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان از ابتدا با ایران در جنگ بودند و آرزو می‌کردند تا یک روز هم انقلاب نباشد و‌ آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و شیطان‌های اطراف آن با همه هجمه‌ها نتوانستند دستاوردی را در برابر ایران داشته باشند و به جهت اینکه علت آن در قرآن هم آمده و اینکه جنگ حق و باطل تمامی ندارد و خداوند فرموده من طرف حق هستم و حزب خدا و حزب شیطان همیشه بوده و خداوند اراده کرده که حزب خودش پیروز شود و این قاعده 44 سال پابرجاست.

وی ابراز داشت: آمریکایی‌ها جرأت حمله به ایران را ندارند و اگر غلطی کنند ضربه سختی را خواهند دید چرا که توانمندی انقلاب اسلامی قوی است و دستور خداوند را اجرا می‌کند به همین جهت خداوند حزب خود را حمایت می‌کند.

سردار فدوی بیان کرد: حضرت امام راحل فرمودند این انقلاب به دست بقیه‌الله خواهد رسید و تاکنون تمامی جملات ایشان محقق شده ‌و این جمله او هم محقق خواهد شد و شیطان هیچ سلطه‌ای بر ما ندارد و فقط وسوسه می‌کند که نباید به آن توجه کرد و همه موضوعات دست خود انسان است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: جای شکر دارد که در این زمان بوده‌ایم و زنده هستیم که جمهوری اسلامی برقرار است و دین خدا حاکم است که این خود کمک‌کننده بزرگی است که باید از آن بهره بگیریم و آخرین محکی که انسان باید بخورد شهادت است که شهدا به آن رسیدند و کوی و برزن به نام آن‌ها نقش بسته است.

وی تصریح کرد: مردم بصیرت دارندو بصیرت مردم در اتفاقات اخیر نمایان شد و مردم اردستان هم این خصلت را دارند و مهم این است که در جبهه حق جمهوری اسلامی قرار بگیریم تا شیطان‌ها نتوانند با ابزارهایشون تسلط پیدا کنند و راه به حایی نخواهند برد.

 

منبع: تسنیم

برچسب اخبار
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات