صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵  ، 
شناسه خبر : ۳۴۷۵۲۶

ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۵ خرداد و ارتحال امام خمینی(ره)  با تاکید بر ۴۴ سال  حیاط پر افتخار انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای را صادر کرد.

ستادکل نیروهای مسلح: جهاد تبیین باطل‌السحر برنامه‌های دشمن در جنگ ترکیبی است

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

یوم الله ۱۵ خرداد، طلیعه شکل‌گیری فرایند فروپاشی نظام پوسیده شاهنشاهی و افول سلطه آمریکا در قالب استبداد داخلی و خارجی است که با نهضت امام خمینی(ره) و پشتیبانی ملت متدین و ظلم ستیز ایران اسلامی رقم خورد و ۱۵ سال پس از آن، با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در بهمن ۵۷ به بار نشست.

اکنون که ۴۴ سال از حیاط پر افتخار انقلاب اسلامی ایران می گذرد، ملت ایران با وجود چالش های گسترده نظامی، امنیتی و اقتصادی در حوزه های داخلی و خارجی، توانسته است با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، به سلامت عبور کند. از این رو دشمن که همه راه های مقابله با نظام اسلامی را آزموده و به بن‌بست رسیده است، با بهره گیری از جنگ ترکیبی و دستکاری ذهن و فکر نسل جوان می‌کوشد اهداف تخریبی خود را دنبال کند، اما جهاد تبیین و ترسیم واقعیات، می‌تواند باطل‌السحر برنامه‌های دشمن در این آوردگاه نابرابر باشد.

 ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای قیام تاریخی ۱۵ خرداد و تبریک و تسلیت به خانواده معظم شهدا، با پیروی از آرمانهای امام راحل و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) به ملت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان می دهد که در حراست و حفاظت از این انقلاب و منافع ملت ایران ذره ای تردید به خود راه نخواهد داد.

 

منبع: فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات