بصیرت همراه با اخلاص و رنگ خدایی داشتن آن چیزی است که انقلاب را از گردنه های پر خطر عبور داده؛ یکی از ویژگیهای اخلاص این است که بصیرت را چنان نافذ می کند که از یک طرف هیچ عاملی نمی تواند ذره ای در دل صاحب آن خدشه وارد کند و از طرف دیگر تأثیرش در دلهای دیگران چندین برابر می شود. این صفت در حضرت امام و مقام معظم رهبری بارز بوده و رمز مانایی انقلاب نیز همین است.
حماسه نه دی را به خاطر ویژگی‌های خاص و متمایز آن از جمله؛ واکنش سریع و به موقع مردم نسبت به تهدید ضد انقلاب، خودجوش و کاملاً مردمی بودن حرکت، فراگیری و حضور گسترده همه اقشار، سلیقه‌ها و ذائقه‌های سیاسی، حضور بارز نسل سوم و جوان انقلاب اسلامی و ... یکی از رویدادهای ویژه انقلاب اسلامی به شمار می آید.
با درس گرفتن از حوادث و جریاناتی از قبیل ماجرای مک فارلین که در تاریخ کشورمان به وقوع پیوسته، ملت ایران و مسئولین نباید اجازه دهند تا این تجربیات تلخ تکرار شود
13 آبان تجلی یکی از مهمترین اندیشه های سیاسی انقلاب و رهبران آن است. نقطه ثقل این اندیشه مبارزه به استکبار جهانی و نپذیرفتن سلکه ابرقدرتهاست.
مسلمانان در عین مظلومیت و غیرقابل مقایسه بودن با موقعیت دشمنان اما به سبب اتحاد و وحدت، اطاعت و تبعیت از پیامبر اکرم(ص)، تحمل سختیها و مشکلات موجود در تهاجم گسترده‌ی نظامی و روانی دشمن از جانب مسلمانان، اتخاذ تدابیر مناسب برای مقابله با هجوم دشمن و حماسه‌ای که امیرالمونین(ع) آفرید و در نهایت با امدادهای عظیم الهی که در غالب وزش طوفانهای مهیب که در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد کرد در این قائله پیروز شدند و ائتلاف دشمن از هم پاشید و دشمنان از دستیابی به مدینه و محو اسلام که هدف اصلیشان بود ناامید شدند و با سرشکستگی و ذلت عقب نشینی کردند.
فیش حقوقی ۸۷ میلیونی جناب مدیر بيمه، معادل چهار سال و نيم حقوق شهيد سعيد كمالي( از شهداي خان طومان ) كه در بهار امسال به شهادت رسيد، مي باشد.
دشمن در زمان به ظاهر صلح و غیرجنگی به دنبال یافتن روزنه هایی برای نفوذ است. یکی دیگر از شیوه های نفوذ دشمن ایجاد رعب و ارعاب مومنان و مسلمانان است که از آن طریق اهداف و مطامع خود را که همان سلطه بر فکر و اندیشه و جغرافیای کشور است را دنبال می کند.
دیپلماسی و ارتباطات علمی مهم است و با آن موافق هستیم، اما باید هوشیار باشیم که فریب نخوریم و بستر ارتباطات علمی به دریچه‌ای برای نفوذ امنیتی تبدیل نشود، زیرا دشمن از هر وسیله‌ای، از جمله ارتباطات علمی، برای نفوذ استفاده می‌کند.
حواشی مراسم 24 خرداد در بوشهر:
مدح و ثنای استاندار طبق پیش بینی های قبلی جزء بلامنازع این مراسم بود و تعریف و تمجیدهای بی حد و اندازه و اغراق گونه خرازی از دولت یازدهم و کارگزارانش حوصله تعدادی از اصلاح طلبان غیر دولتی را به سر برد، به گونه ای که نجوا و پچ پچ آن ها فضای سالن را تحت شعاع خود قرار داد.
مردم و افکار عمومی جامعه ایرانی به این نتیجه رسیدند که کلید حل مشکلات اقتصادی کشور نه در توافق هسته ای و نه در تعامل با امریکا و متحدانش؛ بلکه در درون کشور و تکیه بر تولید و توان داخلی است.
صفحه  از ۱۴