غارت نفت ، جداکردن افغانستان از ایران، تحمیل قرارداد رویتر، ایجاد فرقه بابیت و بهائیت، به انحراف کشاندن انقلاب مشروطه و روی کار آوردن رضاخان،تقسیم ایران به حوزه نفوذ خود و شوروی در سال 1907 و ده‌ها مورد دیگر تنها بخشی از خیانت‌های انگستان به ایران و محصول راهبرد نفوذ این کشور محسوب می شود.
نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی از ضرورت تشکیل سازمان مدیریت بحران درکشور خبر داد و گفت: باید در راس چنین سازمانی یک مسئول اجرایی قرار داشته باشد تا در حواثی مثل پلاسکو با سرعت و دقت عمل وارد شود.
ماجرا از آنجا آغاز شده که "خبرگزاری برنا" با انتشار گفت‌وگویی از «مسعود پزشکیان»، نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی نسبت به احضار آتش‌نشانان به حراست انتقاد کرد و از قول وی نوشت: "این کار دیگر بسیار بد است. این کار برای این است که صورت‌مسئله را پاک کنند.
بیش از ۴۰ سال از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد و برخی از افراد می‌گویند باید نگران مقاوم‌سازی این ورزشگاه بود تا حادثه‌ای نظیر پلاسکو رخ ندهد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی در تیتر امشب با تشریح حادثه تلخ پلاسکو ودرخواست از مردم و مسئولان برای درس گرفتن این حادثه غم انگیز گفت: پیشگیری بهتر از درمان است
ضمن اینکه نمی‌توان منکر اهمیت فزاینده فرایندهای اقتصادی در حیات سیاسی دنیا شد، اما این تمام روایت برای قدرت یک کشور در عرصه بین‌المللی نیست، بلکه در کنار این توانمندی‌ها، کشورها باید به تقویت ابعاد سخت‌افزاری قدرت خود نیز بیندیشند و برای آن هزینه کنند.
با موافقت نمایندگان مجلس، مدیران گرین‎ کارتی و دوتابعیتی زیر ذره‌بین خانه ملت قرار می‌گیرند.
حادثه پلاسکو و موج سواری رسانه های ضد انقلاب
در حالی که ملت ایران داغدار عزیزانی است که همچنان سرنوشت آنان زیر آوار حادثه مدفون است و گروه های امدادی مشغول فعالیت بی وقفه برای آواربرداری و رسیدن به طبقات زیرین ساختمان پلاسکو هستند، نویسنده سایت گویانیوز –ارگان رسمی سازمان سیا- با وقاحتی کم نظیر از مردم می خواهد مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان را به صحنه مخالفت و درگیری با نظام بدل سازند
قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) بعد از اتمام جنگ و با توجه به اصل 147 قانون اساسی و بنا به تدبیر فرمانده معظم کل قوا، به عرصه سازندگی کشور ورود پیدا کرده است. این قرارگاه از زمان شروع به فعالیت در عرصه اقتصادی، با همه دولت‌های بعد از جنگ کار کرده است. در طول این سال‌ها همه دولت‌ها علی رغم سلایق متفاوت سیاسی، از خدمات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء استفاده کرده اند.
برنامه ششم توسعه افزایش قدرت نظامی و دفاعی ایران را در اولویت قرار داده است. به نظر می رسد ناامن شدن وضعیت در ساختار منطقه ‌ای غرب آسیا، موجب می ‌شود تا ایران به‌ عنوان یک «بازیگر خردمند»، برپایه‌ بی ‌اعتمادی به سایر کشورها، درصدد تأمین امنیت ملی خود از طریق حفظ و افزایش قدرت نسبی ‌اش باشد.
صفحه  از ۴