مقاومت کلید واژه پیشرفت کشور در همه عرصه هاست و به نظر می رسد بخاطر پایبندی کشور به مقاومت و الزامات آن است که مقام معظم رهبری نوید آینده روشنی را دادند و فرمودند «خرمشهرها در پیش است». خرمشهر هم نماد مقاومت است و هم نماد پیروزی. مقاومت لاجرم به پیروزی ختم می شود.
در رزمایش پیامبر اعظم(ص) 11 نیروی زمینی سپاه صورت گرفت
رزمایش امام علی(ع) نیروی زمینی سپاه در منطقه دالاهو تمرینی برای مقابله با دشمنان در منطقه غرب و شمال غرب و رزمایش بزرگ پیامبر اعظم 11 نیروی زمینی سپاه در منطقه کویر مرکزی و شرق کشور در واقع تمرینی بود برای مقابله احتمالی برای هر گونه اقدام به تجاوز نیروهای تروریست تکفیری به کشور.
غارت نفت ، جداکردن افغانستان از ایران، تحمیل قرارداد رویتر، ایجاد فرقه بابیت و بهائیت، به انحراف کشاندن انقلاب مشروطه و روی کار آوردن رضاخان،تقسیم ایران به حوزه نفوذ خود و شوروی در سال 1907 و ده‌ها مورد دیگر تنها بخشی از خیانت‌های انگستان به ایران و محصول راهبرد نفوذ این کشور محسوب می شود.
ضمن اینکه نمی‌توان منکر اهمیت فزاینده فرایندهای اقتصادی در حیات سیاسی دنیا شد، اما این تمام روایت برای قدرت یک کشور در عرصه بین‌المللی نیست، بلکه در کنار این توانمندی‌ها، کشورها باید به تقویت ابعاد سخت‌افزاری قدرت خود نیز بیندیشند و برای آن هزینه کنند.
حادثه پلاسکو و موج سواری رسانه های ضد انقلاب
در حالی که ملت ایران داغدار عزیزانی است که همچنان سرنوشت آنان زیر آوار حادثه مدفون است و گروه های امدادی مشغول فعالیت بی وقفه برای آواربرداری و رسیدن به طبقات زیرین ساختمان پلاسکو هستند، نویسنده سایت گویانیوز –ارگان رسمی سازمان سیا- با وقاحتی کم نظیر از مردم می خواهد مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان را به صحنه مخالفت و درگیری با نظام بدل سازند
قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) بعد از اتمام جنگ و با توجه به اصل 147 قانون اساسی و بنا به تدبیر فرمانده معظم کل قوا، به عرصه سازندگی کشور ورود پیدا کرده است. این قرارگاه از زمان شروع به فعالیت در عرصه اقتصادی، با همه دولت‌های بعد از جنگ کار کرده است. در طول این سال‌ها همه دولت‌ها علی رغم سلایق متفاوت سیاسی، از خدمات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء استفاده کرده اند.
برنامه ششم توسعه افزایش قدرت نظامی و دفاعی ایران را در اولویت قرار داده است. به نظر می رسد ناامن شدن وضعیت در ساختار منطقه ‌ای غرب آسیا، موجب می ‌شود تا ایران به‌ عنوان یک «بازیگر خردمند»، برپایه‌ بی ‌اعتمادی به سایر کشورها، درصدد تأمین امنیت ملی خود از طریق حفظ و افزایش قدرت نسبی ‌اش باشد.
دکتر باقری در گفتگو با بصیرت:
امروز بهترین فرصت برای آزمون ساز و کارهایی است که در برجام تعبیه شده و جمهوری اسلامی ایران باید جدی، سریع و همه جانبه به دنبال برگزاری کمیته بررسی اختلاف در برجام باشد و این موضوع به صورت جدی دنبال شود
برخی متفکران و روشنفکران ایرانیِ محصول دانشگاه‌های آمریکا در راستای پروژه نفوذ آمریکایی چهار کارویژه را بر عهده دارند: موجه و منطقی نشان دادن هژمونی آمریکایی در جوامع هدف، تبلیغ گفتمان لیبرالیسم در مقابل گفتمان انقلاب اسلامی، ترویج روحیه خودباختگی ملی، ممانعت از تولید دانش بومی و تداوم وابستگی علمی
گروه ملقب به عقاب های زاگرس ، از شاخه های عملیاتی وابسته به این حزب دموکرات کردستان در داخل ایران می باشد که به انجام اقداماتی مثل ترور سازماندهی شده و ایجاد فضای رعب و وحشت در شهرستان های کردنشین شمال غرب ایران می پردازد
صفحه  از ۸