پیام سوم خرداد؛«مقاومت ها» و«خرمشهرها»
مقاومت کلید واژه پیشرفت کشور در همه عرصه هاست و به نظر می رسد بخاطر پایبندی کشور به مقاومت و الزامات آن است که مقام معظم رهبری نوید آینده روشنی را دادند و فرمودند «خرمشهرها در پیش است». خرمشهر هم نماد مقاومت است و هم نماد پیروزی. مقاومت لاجرم به پیروزی ختم می شود.
مصطفی تاجزاده از عناصر تندرو اصلاح‌طلب طرح‌ریزی جدیدی برای روحانی و حامیان او کرده است.
رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس از قرارگاه خاتم الانبیاء و سایر نهادهایی است که برای سازندگی کشور تلاش کرده اند قدردانی کرد.
شکل انتهای بدنه نصیر مشابه C-۷۰۵ بوده اما بخش انتهایی آن مشخص می کند این بوستر یک طراحی کاملا ایرانی است و در عین حال، شکل بالک های پایدارساز بوستر نیز، نیم نگاهی به نسخه زمین پایه موشک kh-۳۵ دارد.
تشکیل سپاه به روایت سردار محمدزاده در گفتگو با فارس
روایت‌های متفاوتی از چگونگی تشکیل سپاه و نحوه مدیریت آن در روزهای نخست وجود دارد و افراد زیادی که در آن سالها نقشی در شکل گیری سپاه داشتند، به بیان خاطرات خود پرداختند. آنچه در زیر می‌خوانید گفتگوی تفصیلی خبرگزاری فارس با سردار عبدالله محمودزاده است که در آن سالها جزء موسسین و حلقه نخست کسانی بود که در تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش آفرینی کردند.
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از ارائه گزارش رییس سازمان انرژی اتمی از وضعیت فعلی فعالیت های هسته ای و قراردادهای جدید منعقده در این زمینه خبر داد.
در آستانه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران(29 فروردین) از جدیدترین محصولات این نیرو که به همت جهاد خودکفایی نزاجا به تولید رسیده است، رونمایی شد.
اسناد سیا اثبات می‌کند آمریکا به صدام در بمباران غیرنظامیان بی‌گناه ایران با سلاح شیمیایی کمک کرده است.
پربیننده ترین