"روز قدس" روز موشک باران مشت های آهنین

تحلیلی ساده انگارانه خواهد بود که سیلی زدن ملت به دشمن را فقط در موشک باران اهداف دشمن و تروریستهای تکفیری خلاصه کنیم بلکه سیلی اصلی و تثبیتی این موشک باران روز قدس با حضور پررنگ و با معنای مردم انقلابی ایران به دشمن وارد خواهد آمد.
پلِّکان انقلابی‌گری

پلِّکان انقلابی‌گری

رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی، از 5 الگوی انقلابی گری یعنی: شهدای هسته ای ، شهید کاظمی ،شهید آوینی ، مرحوم سلحشور و شهید طهرانی مقدم در 3 عرصه علم و فرهنگ ودفاع نام بردند که خود گویای این نکته بود که شأنیت مدال افتخار و لیاقت از آن بزرگانی است که روحیه انقلابی و انقلابی گری را سرلوحه عمل خود قرار دهند.
انقلابی گری؛ علت ماندگاری انقلاب اسلامی

انقلابی گری؛ علت ماندگاری انقلاب اسلامی

دلیل و رمز و راز همه این پیروزی ها برای ملت انقلابی ایران و تمامی ناکامی ها و شکست های جریان مقابل انقلاب اسلامی از دشمنان خارجی تا منحرفین و دنیا طلبان داخلی، به ماهیت دینی و انقلاب اسلامی و حرکت الهی به ملت ایران برمی گردد.
پرده نگار/ آتش به اختیار

پرده نگار/ آتش به اختیار

مردم و جوانان حزب اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور نمودند به دستگاه‌های مربوطه رجوع کنند و اگر آنان کوتاهی نمودند خودشان مکلف به جلوگیری هستند. "وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی(ره)بند«م»"
نظام تعلیم و تربیت نیازمند بازنگری و تحول

نظام تعلیم و تربیت نیازمند بازنگری و تحول

اسلامی‌سازی متون آموزشی و درسی نیازمند همکاری متقابل و همزمان سه نهاد آموزش ‌و ‌پرورش، دانشگاه و حوزه‌های علمیه است و آموزش و پرورش می‌تواند با طی نمودن مراحل قانونی لازم و پیش‌بینی قوانین و مقررات مناسب و ایجاد مؤسسات ترجیحاً خصوصی وابسته به خود، متشکل از نخبگان واجد شرایط که از تعهد، تخصص و دانش لازم به ویژه در علوم دینی برخوردارند و واگذاری کار به آن‌ها، روند انجام این مهم را تسریع نماید.
نشریات