گزارشی از کتاب مستند با قلم روایی درباره شهدای مدافع حرم
این کتاب در مدت کوتاه چهل تا پنجاه روز پس از شهادت شهید حسینی، نگارشش آغاز شده و در ظرف مدت یک ماه و هفده روز به پایان رسیده است. در این کتاب برخی از شبهاتی که درباره مدافعان حرم وجود دارد، پاسخ گفته شده است.
در گفت و گو با همسر شهید مدافع حرم حبیب روحی عنوان شد
به من وصیت کرده است که یک دستگاه خودرو سمند و دو عدد موتورسیکلت دارم و از همسرم می‌خواهم آنها را صرف ساخت مسجد یا مدرسه کند و اگر خداوند به این بنده حقیر توفیق شهادت داده از همه دوستان، مادرم، همسرم و فرزندانم می‌خواهم که حلالم کنند
در قالب یادداشتی برای شهدای مدافع حرم منتشر شد
محمدمهدی همت نوشته است: شما هم شاید شنیده‌اید که می گویند عده‌ای پول می‌گیرند تا بروند سوریه بجنگند، درست مثل همان‌هایی که می‌گویند بچه شهیدها خانه مجانی می‌گیرند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از ساخت نماد شهدای مدافع حرم در بهشت زهرای تهران خبر داد.
فردا برگزار می‌شود
مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم، مجید قربانخانی که چندی پیش در سوریه به شهادت رسیده بود، فردا برگزار می‌شود.
اختصاصی بصیرت/ مراسم اولین سالگرد سردار شهید الله‌دادی با حضور سردار سلیمانی برگزار شد
مراسم اولین سالگرد شهادت سردار شهید الله‌دادی با حضور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسدارن سردار حاج قاسم سلیمانی در روستای پاریز شهرستان سیرجان برگزار شد.
فرزند شهید حاج سعید سیاح طاهری در گفت‌وگو با پایگاه بصیرت:
سال‌ها قبل کاروانی را با نام «کشتی دوستی» راه‌اندازی کرده بود. با عمو پورنگ، تعدادی از دانش‌آموزان ایرانی را برای دیدار با کودکان عراقی به اروند برده بود. این کودکان ایرانی با همتایان خود در یک کشتی بر روی اروند با هم دیدار کردند و همانجا متحد شده بودند که ما دشمن همدیگر نیستیم؛ بلکه دشمن مشترک ما صدام و آمریکاست. این‌ها فقط بخشی از فعالیت‌های فرهنگی شهید طاهری بود.
آخرین وداع با شهید مدافع حرم
پیکر مطهر شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) شهید محمد کامران روز گذشته در گلزار شهدای تهران تشییع شد و در آغوش خاک آرام گرفت.
فردا برگزار می‌شود
مراسم گرامیداشت شهید مدافع حریم انقلاب اسلامی شهید حمیدرضا اسداللهی در مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار می‌شود.
جانباز شیمیایی، حاج احمد امینی، پدر شهید مسعود امینی، از پیشکسوتان جهاد و ایثار، به خیل یاران و فرزند شهیدش پیوست.
صفحه  از ۴