گام دوم انقلاب و لزوم مبارزه جدی با فساد
مبارزه نکردن با فساد باعث گسترش تبعیض در جامعه شده و به مرور با کاستن از سرمایه اجتماعی _ رابطه میان مردم و حاکمیت_ اقتدار و عزت ملی را زیر سؤال می‌برد.
چرا همه دولت ها پس از دفاع مقدس در اوایل مسئولیت، توانمند در غلبه بر مشکلات اقتصادی و تحریم ها هستند، اما در دوره دوم خدمتشان ناکام در استمرار وضعیت دوره اول خود هستند.
مسئولیت پذیر باشید!!!
قدیری ابیانه:
عضو شورای بین الملل پژوهشکده فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: تصور نادرست از منابع درآمدی کشور و اختلاس ها و همچنین واقعیت ها به عنوان ام المسائل مشکلات جامعه چنانچه برای مردم تبیین نشود زمینه ساز هرج و مرج خواهد شد.
پایان عمر انقلاب اسلامی کی خواهد بود؟!
تربیت نسل انقلابی مرهون روح بلند و جاودانه دردانه جهان تشیع، بانو حضرت زهرا است و فراموش نکنیم که کارت بیمه انقلاب و چهل ساله شدن آن به چنین سرچشمه ای متصل است.
جریان های تکفیری برای مقابله با موج اسلام گرایی در دنیا ایجاد شدند
حجت الاسلام رئیسی در دیدار با شیخ عیسی قاسم در حرم رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: جریان‌های غربی و ضد اسلامی تکفیری هیچ نسبتی با آموزه‌های دینی ما ندارند و تنها برای مقابله با موج اسلام گرایی در دنیا ایجاد شدند.
امروز برای دفاع از انقلاب چه باید کرد؟
یکی از دغدغه های نیروهای انقلابی امروز، دفاع منطقی از انقلاب در برابر هجمه های همه جانبه دشمنان انقلاب است.
انقلاب اسلامی، مکتب اهل بیت (ع) را احیا کرد
اگر بخواهیم در عرصه‌های مختلف پیشرفت کنیم باید به جوانان بها دهیم و تجربه نشان داده است مذاکره با غرب و آمریکا راه حل مشکلات جامعه نیست.
ایران اسلامی سلاح رژیم‌ صهیونیستی را از کار انداخته‌ است
فرمانده قرارگاه عمار:
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی‌های خود اطلاعاتی را به جهانیان لو می‌دهد که با کلی هزینه و سرمایه گذاری نمی‌توان به دست‌ آورد.
پربیننده ترین