فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه در حال حاضر مرزهای مهران، چزابه و شلمچه آماده اعزام زوار به عتبات عالیات بوده و در این زمینه مشکلی وجود ندارد. گفت: عراق زوار فاقد گذرنامه و روادید را پذیرش نمی‌کند.
امام جمعه ایلام گفت: رهبر معظم انقلاب راه‌های نفود فرهنگی نظام سلطه جهانی را مسدود کرده و امید آنها را به ناامیدی تبدیل کردند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مهران، حامد عبدالله ابراهیم امروز در نشست مطبوعاتی در حاشیه برگزاری ششمین اجلاس مشترک مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با کشور عراق، اظهار داشت: تمامی زائرانی که از طریق مرزهای مشترک با کشور عراق و ایران قصد وارد شدن به کشور عراق را در اربعین دارند، باید دارای گذرنامه و ویزا باشند.
عبدالمالک شنبه‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار داشت: 50 هزار بروشور تبلیغاتی آثار تاریخی و باستانی ایلام با محوریت اربعین در بین زائران اربعین توزیع می‌شود.
به جوان‌های انقلابی و مؤمن، خوش روحیه و دارای عزت نفس میدان بدهید "نداشتن بصیرت" علت لغزش بسیاری در فتنه 88 رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولان وزارت علوم و بهداشت و رؤسای دانشگاه‌ها تأکید کردند: خبرهایی که به من از برخی دانشگاه‌ها می‌رسد و امیدوارم که درست نباشند، بر خلاف این موارد است به گونه ای که تشکل‌های مؤمن و انقلابی و خوش‌فکر را تحت فشار قرار می‌دهند.
سهل‌انگاری و اشتباهی زشت که البته نابخشودنی نیست. جمعه گذشته برنامه فتیله که سال‌ها‌ست صبح‌های روز آدینه روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود، شاهد اتفاقی عجیب بود؛ اجرای نمایشی که در آن به آذری‌زبان‌های عزیز و قوم بزرگ و شایسته ترک توهین شد و موجبات ناراحتی همه مردم ایران را فراهم کرد.
«لیندسی گراهام» سناتور جمهوریخواه و نامزد انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا با اشاره به «برجام» گفت «هدف تغییر رژیم ایران است».
«نشنال اینترست» در گزارشی با اشاره به خبرهای اخیر درباره «امضای قرارداد اس-۳۰۰ بین روسیه و ایران»، تحویل این سامانه موشکی ضدهوایی به کشورمان را «کابوس اسرائیل» توصیف کرد.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه اعلام کرد پرونده بازداشت شدگان اخیر به دستگاه قضایی ارسال خواهد شد.
صفحه  از ۴