پیکر پاک شهید مدافع حرم سردار «حاج احمد غلامی» با حضور فرماندهان دوران دفاع مقدس و جمعی از همرزمان این شهید والامقام تشییع و برای خاک‌سپاری به گلزار بهشت زهرا منتقل شد.
برادر شهید محسن فرامرزی در گفت‌وگو با پایگاه بصیرت _ 2
من خود به ضرس قاطع مطمئن هستم که امام رضا(ع) در آن لحظه‌های آخر برای عیادت از این مدافع حرم رفته است هر چند که این که برای برخی از افراد شاید باور این نکته برایشان سخت باشد.
در سالروز شهادت سردار کم نطیر سپاه اسلام منتشر می‌شود:
هنگامی که به درجه رفیع شهادت نائل شد، مردم مهاباد با پای برهنه زیر پیکر پاک و مطهر سردار بزرگ خود بر سر و سینه می‌زدند و اشک می‌ریختند و ضدانقلاب را نفرین می‌کردند.
در سوگ سردار ایستادگی
رفتی و به برخی‌ها بگویی که دم از اسلام و اسم مسلمان آوردن فقط در حرف نیست باید به آن عمل کرد. مردانگی فقط و فقط هنر مردان خداست. زندگی فقط خوردن و خوابیدن نیست.
رسانه ملی و بازی‌های تبلیغاتی دشمن
هرچند که سریال پریا رسالت واکاوی مشکلات بیماران مبتلا به "اچ‌آی‌وی" را برعهده داشت اما سر از ناکجاآباد درآورد و درد اینجاست که اسلام آمریکایی از تریبون رسانه ملی نشر پیدا کند.
سئوالی که با تکذیب خبر شهادت سردار غلامی برجسته می‌شود:
در سال‌های اخیر بارها، اخبار ضد و نقیضی از شهادت مدافعان حرم در رسانه‌ها منتشر شده است و حال این سوال مطرح می‌شود به واقع مسئولیت اخبار مربوط به جبهه مقاومت و مدافعان حرم را چه ارگان و نهادی برعهده دارد؟
سردار اشتری در یادواره 1200 شهید یگان ویژه:
اولین یادوراه 1200 شهید سرافراز از یگان‌های ویژه پاسداران ناجا صبح امروز با حضور خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران برگزار شد.
صبح امروز برگزار شد:
مراسم تشییع 5 تن از شهدای مدافع حرم که در نبردهای اخیر با تروریست‌های تکفیری وهابی در سوریه به شهادت رسیدند صبح امروز با حضور امت شهید پرور و خانواده‌های شهدای مدافع حرم در قم برگزار شد.
سردار ادیبی:
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از برگزاری مراسم آسمانی روز عرفه در یادمان‌های دفاع مقدس در جنوب و غرب کشور خبر داد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه توییتر خود نوشت: اخیرا اطلاعاتی از «حاج احمد متوسلیان» به دست آمده و امیدواریم سرنخ‌ها به جایی برسد.
صفحه  از ۳۷