آیا با تمدید قانونی که از قبل بوده و یکی از چهار ستون ساختمان تحریم‌های آمریکا علیه ج.ا.ا. به شمار می‌آید، اساسا نقض برجام رخ داده است؟ و...
جهاد فقط به معنای قتال نیست، فقط به‌معنای جنگ نظامی نیست؛ جهاد یک معنای بسیار وسیع‌تری دارد. در بین جهادها جهادی هست که خدای متعال در قرآن آن را «جهاد کبیر» نام نهاده ...
رهبرفرزانه انقلاب اسلامی در دیدار با دانشجویان در تاریخ 95/4/12 اوضاع کنونی کشور را به جنگ احزاب تشبیه کردند مسلماً این تشبیه حکیمانه دارای ابعاد وزوایای گوناگونی است که واکاوی آن علاوه بر شناخت بهتر ودقیقتر اوضاع کنونی کشورعزیزمان، ما را در شناخت مسیر صحیح واتخاذ راهکارهای مناسب جهت مواجهه بااتفاقات جاری یاری می نماید.
منطقه کشمیر واقع در شمالی‌ترین نقطه شبه‌قاره هند، با جمعیتی بالغ بر 10 میلیون نفر و قاطبه‌ای 90 درصدی از مردم مسلمان، پس از سال‌ها تلاش برای استقلال و آزادی، همچنان از خشونت‌های گاه و بیگاه نیروهای دولتی و نیز تندروی‌های گروه‌های افراطی وهابی رنج می‌برد.
وقتی روند شتاب زای تحولات سیاسی و حوادث پیچیده منطقه ای و جهانی را دنبال می کنیم می بینیم که منازعه راهبردی آمریکا در تقابل با نظام اسلامی به فاز جدیدی رسیده است. تغییر در اذهان؛ تغییر باورها توام با فشار زیاد اقتصادی مورد هدف است.
صفحه  از ۴