رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش:
ما از این آقایی که تازه آمده، متشکّریم؛ تشکّر ما به‌خاطر این است که زحمت ما را کم کرد و چهره‌ی واقعی آمریکا را نشان داد. کاری که ما در طول سی و چند سال [درباره‌ی] فساد سیاسی، فساد اقتصادی، فساد اخلاقی، فساد اجتماعی در دستگاه حاکمه‌ی آمریکا دائم میگفتیم، این آقا آمد در دوره‌ی انتخابات و بعد از انتخابات، این را علنی و عریان کرد. الان هم با این کارهایی که دارد میکند، نشان میدهد که حقیقت آمریکا چیست، حقوق‌ بشر آمریکایی یعنی چه؛ بچّه‌ی پنج‌ساله را دستبند میزنند! حقوق‌ بشر اینها این است.
این نوشتار به نظرها و تحلیل­ ها در خصوص بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و نیز انقلاب اسلامی از نگاه نویسندگان؛ اندیشمندان و شخصیت های سیاسی خارجی اشاره دارد.
پیام رهبری به پنجاه‌ویکمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا
«از شما عزیزان انتظار می‌رود که بر محیط پیرامونی خود اثرگذاری کنید و بر رهروان راه خدا با گفتار و عمل خود بیفزایید.»
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی‌اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) با حضور در دو بیمارستان محل بستری آتش‌نشانان مصدوم حادثه‌ی ساختمان پلاسکو، از آنان عیادت کرد
پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو
در حال حاضر همه­‌ی تلاش ها باید برای نجات جان گرفتارشدگان جهت­‌دهی شود.
دشمن از آن دینی می‌ترسد که دولت دارد، قدرت دارد، ارتش دارد، اقتصاد دارد، سیستم مالی دارد و تشکیلات گوناگون اداری دارد، بین دین متکفل سامان امور اجتماعی و نظامات مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی با دین بی‌تفاوت، عرفی و شخصی شده و سکولار مورد حمایت و تأیید استعمارگران در طول تاریخ تفاوت وجود دارد
دیدار نخبگان و دانشجویان بسیجی مدال‌آور دانشگاه شریف با رهبر انقلاب
رهبر انقلاب اسلامی، دیدار با جمعی از نخبگان جوان علمی کشور را، باز شدن پنجره‌ای به سوی یک باغ دلگشا و ورود هوای تازه، و فروزان‌تر شدن امیدها به تحقق اهداف والای نظام و کشور، توصیف کردند و گفتند: من شکرگزار خداوند متعال به سبب وجود جوان‌های خوب، صالح و نخبه‌ی کشور هستم و این جوانان نیز باید شکرگزار نعمت نخبگی و ظرفیت‌ها و استعدادهای بالای خود باشند.
رهبر معظم انقلاب:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای درس خارج فقه، با اشاره به اینکه دشمن با حیله‌گری به‌دنبال سلب مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی است تاکید کردند: حادثه بی‌نظیر 9دی و قدرت فکری مردم از نمونه‌های قدرت نظام است.
کلیدواژه «بصیرت» یکی از پرکاربردترین واژگان موجود در ادبیات مقام معظم رهبری بوده و همواره مورد تأکید فراوان ایشان قرارداشته است. بررسی ها نشان می دهد که این کلیدواژه از بَدو دوران رهبری معظم له پیوسته حضور پررنگی در بیانات و مکتوبات ایشان داشته لکن استعمال آن در بازه زمانی سال های 88 و 89 نسبت به گذشته به طرز معناداری افزایش یافته است.
صفحه  از ۹