مدیرمسئول روزنامه شرق:
رحمانیان مدیرمسئول روزنامه شرق در گفتگو با دهباشی در برنامه خشت خام به این نکته اقرار می کند که هم رسانه های اصلاح طلب و هم دولت برجام را برای عبور از افکار عمومی بزک کردند.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۳8
ظرفیّتهای کشور بسیار بالا است؛ ما توانایی‌هایمان، استعدادمان در کشور خیلی زیاد است؛ یعنی اگر ما امیدواری‌هایی را به آینده ابراز میکنیم و میگوییم که این کارها باید انجام بگیرد یا میگوییم این کارها انجام خواهد گرفت، این با تکیه‌ی بر ظرفیّتها و توانایی‌های بالقوّه‌ی کشور است. ما کشورمان، هم از لحاظ نیروی انسانی، هم از لحاظ نیروهای طبیعی -نیروهای زیرزمینی، روی‌زمینی و امکانات گوناگون- جزو کشورهای ثروتمند محسوب میشود.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۳7
پیشرفت همه‌جانبه چه‌جور به دست می‌آید؟ من عرض میکنم بدون اینکه کشور یک اقتصاد قوی‌ داشته باشد، اینها به دست نمی‌آید. نیاز ما اقتصاد قوی، تولید قوی، همراه با مدیریّت قوی است؛
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۳6
من شعار امسال را «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» قرار میدهم؛ یعنی اقتصاد مقاومتی عنوان کلّی است، بعد تولید و اشتغال؛ این مجموع نقاطی است که بایستی همه بر روی آن متمرکز بشوند. مطالبه‌ی من و مطالبه‌ی مردم از مسئولین عزیز و محترم این است که بر روی این دو نقطه متمرکز بشوند و کارها را با برنامه‌ریزی انجام بدهند و ان‌شاءالله در پایان سال نتایج آن را بتوانند به مردم گزارش کنند.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 35
در قرن بیستم، سرنوشت بسیاری از کشورهای منطقه غرب آسیا در سایه نقش استعماری انگلیس تعیین می شد و ایران قبل از انقلاب نیز به شکل مستقیم و غیرمستقیم، تحت سیطره سیاست های انگلیس و مهره های وابسته به آن قرار داشتند. به قدرت رسیدن رضاخان، اشغال ایران در جنگ جهانی دوم، بر تخت نشاندن محمدرضاشاه، کودتای 28 مرداد 1332 و ادامه سلطنت پهلوی، به شکست کشاندن نهضت ملی نفت و استثمار دوباره منابع نفتی ایران در قالب کنسرسیوم، لحاظ تاریخی سرنوشت سازی است که با ایفای نقش برجسته انگلیس در ایران همراه بود.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 34
خیانتهای انگلستان تنها به غارت نفت خلاصه نمی شود.بلکه جدا کردن افغانستان از ایران،تحمیل قرار داد رویتر،ایجاد فرقه بابیت و بهائیت،به انحراف کشاندن انقلاب مشروطه،روی کار آوردن رضاخان،تقسیم ایران به حوزه نفوذ،انگلستان و شوروی در سال 1907 و دهها مورد دیگر ، تنها بخشی از این خیانت هاست .
سریالی درباره پیچیده‌ترین پرونده اطلاعاتی ایران
مینی سریال «آخرین پرواز کرکس» ناگفته هایی از پیچیده ترین پرونده اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را روایت می کند و در یک کانال تلگرامی منتشر می شود.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 33
اوضاع در داخل امریکا پیچیده است. این وضعیت برآیند سیاست های گذشته امریکا در حوزه اقتصادی و ماجراجویی های خطرناک این کشور در سایر مناطق دنیاست.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 32
همان طوری که اسلام ابعاد معنوی و اخلاقی دارد، ابعاد الهی دارد، در عین حال ناظر به زندگی مردم است؛ بُعد اقتصادی، بُعد سیاسی، بُعد اجتماعی در اسلام وجود دارد؛ انقلاب اسلامی هم دارای ابعاد مختلف بود و راز ماندگاری انقلاب اسلامی و روزبه روز زنده تر شدن این انقلاب در سطح منطقه و جهان، همین ابعاد گوناگون آن است.
سرنوشت برخی از همراهان امام خمینی(ره) از نوفل لوشاتو تا تهران
صفحه  از ۳۵