مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 35
در قرن بیستم، سرنوشت بسیاری از کشورهای منطقه غرب آسیا در سایه نقش استعماری انگلیس تعیین می شد و ایران قبل از انقلاب نیز به شکل مستقیم و غیرمستقیم، تحت سیطره سیاست های انگلیس و مهره های وابسته به آن قرار داشتند. به قدرت رسیدن رضاخان، اشغال ایران در جنگ جهانی دوم، بر تخت نشاندن محمدرضاشاه، کودتای 28 مرداد 1332 و ادامه سلطنت پهلوی، به شکست کشاندن نهضت ملی نفت و استثمار دوباره منابع نفتی ایران در قالب کنسرسیوم، لحاظ تاریخی سرنوشت سازی است که با ایفای نقش برجسته انگلیس در ایران همراه بود.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 34
خیانتهای انگلستان تنها به غارت نفت خلاصه نمی شود.بلکه جدا کردن افغانستان از ایران،تحمیل قرار داد رویتر،ایجاد فرقه بابیت و بهائیت،به انحراف کشاندن انقلاب مشروطه،روی کار آوردن رضاخان،تقسیم ایران به حوزه نفوذ،انگلستان و شوروی در سال 1907 و دهها مورد دیگر ، تنها بخشی از این خیانت هاست .
سریالی درباره پیچیده‌ترین پرونده اطلاعاتی ایران
مینی سریال «آخرین پرواز کرکس» ناگفته هایی از پیچیده ترین پرونده اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را روایت می کند و در یک کانال تلگرامی منتشر می شود.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 33
اوضاع در داخل امریکا پیچیده است. این وضعیت برآیند سیاست های گذشته امریکا در حوزه اقتصادی و ماجراجویی های خطرناک این کشور در سایر مناطق دنیاست.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 32
همان طوری که اسلام ابعاد معنوی و اخلاقی دارد، ابعاد الهی دارد، در عین حال ناظر به زندگی مردم است؛ بُعد اقتصادی، بُعد سیاسی، بُعد اجتماعی در اسلام وجود دارد؛ انقلاب اسلامی هم دارای ابعاد مختلف بود و راز ماندگاری انقلاب اسلامی و روزبه روز زنده تر شدن این انقلاب در سطح منطقه و جهان، همین ابعاد گوناگون آن است.
سرنوشت برخی از همراهان امام خمینی(ره) از نوفل لوشاتو تا تهران
به بهانه آغاز سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر
با آغاز سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر، نماهنگ «سینما، کلید پیشرفت کشور» بر اساس بیانات رهبر انقلاب منتشر می‌ شود.
ایران و آمریکا در دوره ۸ ساله ریاست جمهوری اوباما، تقابلات زیادی داشته‌اند که برخی از این اتفاقات آنقدر مهم هستند که می‌توان از آنها به عنوان اتفاقی تاریخی نام برد.
به مناسبت سالروز شهادت مصطفی احمدی‌روشن و دکتر مسعود علیمحمدی از دانشمندان هسته‌ای
صفحه  از ۳۳