اطلاع‌نگاشت متحرک | بهترین گزینه برای ریاست جمهوری
بهترین گزینه برای انتخاب به‌عنوان رئیس‌جمهور کشورمان چه کسی است؟ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای معتقدند: «باید گشت و اصلح را پیدا کرد. باید گشت و امین‌ترین را انتخاب کرد. باید جستجو کرد و در بین این چند نفر، به‌طور نسبی قادرترینِ بر اداره‌ی کشور را پیدا کرد. مهمّ است. چون این امر مهمّ است، تفاضل هر چه هم کم باشد، اهمّیّت پیدا میکند. در کارهای کلان، این‌طور است. فرق دو مَبلغی که با هم اندکی تفاضل دارند، اگر جنسی که میخواهیم با این مبلغ تهیه کنیم، یک کیلو و دو کیلو جنس است، خیلی اهمّیّت ندارد؛ اما وقتی آنچه که میخواهیم جابه‌جا کنیم، فرضاً هزاران تُن از این جنس است، آن هنگام تفاضل در قیمت وقتی هم کم باشد، حجم زیادی می‌یابد و اهمّیّت پیدا میکند. همه‌ی کارهای کلان، این‌طوری است.» ۱۳۷۶/۲/۱۳ رهبر انقلاب اسلامی در بیانات ۲۸ سال گذشته، شاخص‌های رئیس‌جمهور مناسب برای ملت ایران را در ساحت‌های فردی و اجرایی تبیین نموده‌اند.
فیلم۴7/ انتخابی به وسعت یک شهر
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 47
انتخابات شوراهای شهر وروستا دارای اهمیت ویژه ای است که نباید در هیاهوی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گم شود.
فیلم۴6/ شاخصه های انتخاب اصلح(6)
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۴6
هدف ملت ایران چگونه تأمین خواهد شد؟ با دو عامل، این هدف تأمین میشود: یک عامل این است که انتخابات، انتخابات گرم و پرشوری باشد؛دوم اینکه این انتخابات منتهی شود به انتخاب یک انسان شایسته‌ی وارسته‌ی باعزمِ مؤمنِ انقلابىِ با همت جهادی. با این دو چیز، مقصود ملت ایران حاصل میشود.
فیلم۴5/ شاخصه های انتخاب اصلح(5)
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۴5
جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. در همه‌ی بخشها، کمربسته بودنِ مثل یک جهادگر لازم است‌؛ این اگر بود، کارها راه می‌افتد؛ این اگر بود، بن‌بست‌ها باز میشود، شکافته میشود؛ [یعنی] کار فراوان، پُرحجم و باکیفیّت و مجاهدانه و انقلابی.
فیلم/دولت توهین
با روی کار آمدن دولت یازدهم، همه تلاش کردند تا با خوش بینی به وعده های رئیس جمهور، فضای کشور به سمت حواشی کشیده نشود. اما ادبیات تحکمی و توهین های رئیس دولت و اعضای کابینه در برخورد با نقدها از اقدامات تامل برانگیز دولت بود.
عکس/گزارش تصویری20 اردیبهشت1396
گزارش تصویری شامل تصاویری از مهمترین اتفاقات ایران و جهان و رویدادهای تاریخی در چند روز اخیر است.
فیلم44/وعده های فراموش شده...
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۴4
اشتغال و حل مشکل بیکاری مردم ایران خصوصاً جوانان یکی از وعده هایی بود که دولت یازدهم بر حل آن همیشه تاکید داشته؛ خصوصا بعد از برجام ولیکن این وعده ها اکنون فراموش شده و ....
فیلم۴3/ شاخصه های انتخاب اصلح(4)
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۴3
انتخابات از این جهت بسیار مهم است که ملت ایران می خواهد اداره ی کشور را برای چهار سال به دست انسانی بسپرد که از لحاظ قانونی اختیارات بسیار وسیعی دارد، امکانات بی نظیری در اختیار دارد و می تواند ملت و کشور را چهار سال و یا حتّی بیش از چهار سال جلو ببرد؛ و می تواند متوقف نگه دارد یا خدای نکرده به عقب برگرداند.
فیلم42/ شاخصه های انتخاب اصلح(3)
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 42
اگر در پي انتخابات، كساني در مراكز گوناگون سياسي و اقتصادي روي كار بيايند كه بجاي ادامه راه امام و ترويج اصول و ارزشهاي امام و انقلاب، بخواهند با تملق گويي دولتهاي مستكبر غربي، به خيال خود موقعيتي براي ايران دست و پا كنند، اين براي ملت يك مصيبت است.
فیلم41/بررسی اهمیت انتخابات
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۴1
در جمهوری اسلامی ایران، نظارت بر انتخابات وظیفه شورای نگهبان است . نهادی که با وجود فشار های سیاسی و فضا سازی های دروغین دشمنان همچنان با اقتدار سلامت انتخابات در ایران را تضمین می نماید.