مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 33
اوضاع در داخل امریکا پیچیده است. این وضعیت برآیند سیاست های گذشته امریکا در حوزه اقتصادی و ماجراجویی های خطرناک این کشور در سایر مناطق دنیاست.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 32
همان طوری که اسلام ابعاد معنوی و اخلاقی دارد، ابعاد الهی دارد، در عین حال ناظر به زندگی مردم است؛ بُعد اقتصادی، بُعد سیاسی، بُعد اجتماعی در اسلام وجود دارد؛ انقلاب اسلامی هم دارای ابعاد مختلف بود و راز ماندگاری انقلاب اسلامی و روزبه روز زنده تر شدن این انقلاب در سطح منطقه و جهان، همین ابعاد گوناگون آن است.
سرنوشت برخی از همراهان امام خمینی(ره) از نوفل لوشاتو تا تهران
به بهانه آغاز سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر
با آغاز سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر، نماهنگ «سینما، کلید پیشرفت کشور» بر اساس بیانات رهبر انقلاب منتشر می‌ شود.
ایران و آمریکا در دوره ۸ ساله ریاست جمهوری اوباما، تقابلات زیادی داشته‌اند که برخی از این اتفاقات آنقدر مهم هستند که می‌توان از آنها به عنوان اتفاقی تاریخی نام برد.
به مناسبت سالروز شهادت مصطفی احمدی‌روشن و دکتر مسعود علیمحمدی از دانشمندان هسته‌ای
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره ۳1
«اگر ما حادثه‌ی نوزدهم دی را مبدا تاریخ تحولات جدید دنیا بدانیم،شگفت‌آور نیست و سخنی به گزاف گفته نشده است.» اهمیت و اثرگذاری تاریخی قیام ۱۹ دی مردم قم در حمایت از نهضت امام خمینی(ره) با همین جمله‌ی رهبر انقلاب اسلامی عیان می‌شود.
مراسم نکوداشت سردار بصیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور فعالان عرصه فرهنگ و سیاست برگزار شد.
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه شماره 30
اهمیت اصلی 9 دی فرونشاندن آتش فتنه سال 88 و اتحادی بود بر مبنای بصیرت انقلابی در برابر این نقشه پیچیده استکبار جهانی در پیوند با کسانی که در داخل، سرباز و مهره دشمن شده و نقشه های او را اجرا می کردند .
صفحه  از ۹