همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
هرمزگانی‌ها بعد از اقامه نماز جمعه، با شرکت در راهپیمایی و سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»، حمایت قاطع خود را از سبزپوشان مقتدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان دادند.
آقای رئیس جمهور یک «علی برکت الله» هم برای سفره مردم بگویید
امام جمعه بندر عباس در جلسه شورای اداری:
گردشگری آلوده نمی‌خواهیم/ آقای دادستان محکم بایست
امام جمعه بندرعباس:
‎امام جمعه بندرعباس در واکنش به حوادث اخیر در جزیره هرمز گفت: یکی از پتانسیل‌های استان هرمزگان، ظرفیت گردشگری است اما گردشگری آلوده نمی‌خواهیم و اگر مقامات استان به مسائل اخیر ورود نکنند حزب الله ساکت نخواهد ماند.
نقش‌آفرینی در عرصه گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری، حلقه مفقوده در هرمزگان
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان مطرح کرد:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از نقش‌آفرینی در عرصه گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری به عنوان حلقه مفقوده در استان یاد کرد.
دشمنان به دنبال انشقاق میان دولت و مردم هستند
رئیس جمهور در بندرلنگه:
رئیس جمهور در جمع مردم هرمزگان در ورزشگاه تختی بندرلنگه گفت: دشمنان به دنبال انشقاق میان دولت و مردم هستند.
مردم‌یاری مبنای حرکت سپاه است/ سوله‌های ورزشی سپاه به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گیرد
فرمانده سپاه هرمزگان:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تاکیدکرد: مردم‌یاری و مردم‌محوری مبنای حرکت فرماندهان در تقویت محله اسلامی باشد. مردم‌یاری مبنای حرکت سپاه است/ سوله‌های ورزشی سپاه در اختیار مراسم‌های ازدواج قرار گیرد
دادستان کل کشور:
غرب در تلاش است فرهنگ منحط خودش را بر جوامع و کشور ما استیلا بخشد، تأکید به مسئولان این است که فضای مجازی لازم است مدیریت شود، کسی قائل به بستن فضای مجازی نیست، بعضی از حرف‌های غلط انداز را نپذیرید، تأکید ما و مقام معظم رهبری این است که فضای مجازی باید مدیریت شود، هرکشوری بر اساس سیاست‌های خودش دارد فضای مجازی را مدیریت می‌کند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه خبر داد:
فرمانده نیروی دریایی سپاه از تشکیل بسیج دریایی خبر داد و گفت: دستور توقیف کشتی‌های ترال در محدوده غیرمجاز را صادر کرده‌ام.
قدر عافیت کسی داند که ...
برای بخش قابل توجهی از جامعه و خصوصاً نسل جوانی که ممکن است نسبت به مطالعه تاریخ اهتمام کمتری داشته باشد وقتی از «استقلال» به عنوان یک دستاورد بزرگ انقلاب صحبت می‌شود، به آن وقعی نمی‌نهد؛ زیرا او استقلال داشتن را یک امر بدیهی می‌داند. یعنی تصور یک ایران بدون استقلال برایش سخت است و اصلاً باورش نمی‌شود که در این کشور روزی استقلال وجود نداشته است.
پیروزی در جنگ عقاید، نیازمند توجه به اصول انقلاب است
فرمانده کل سپاه:
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه پیروزی در جنگ عقاید نیازمند توجه به اصول انقلاب است، گفت: دشمن در جنگ نرم، باورها و ایمان مردم به اسلام ناب محمدی را هدف قرار داده و به دنبال تغییر باورهاست.
چرا جنگ نمی‌شود؟
تحلیلی کوتاه بر آینده مخاصمه امریکا با ایران:
جنگ امریکا با ایران آسان و ارزان نخواهد بود؛ زیرا: عمق استراتژیک ایران این فرصت را فراهم خواهد ساخت تا با بهره گیری از مدل های جنگ نامتقارن «Asymmetric Warfure» و جنگ های نیابتی«proxy Ware» هزینه های جنگ را برای هر متجاوزی سرسام آور نماید.
پربیننده ترین