این شهیدان، یک بار دیگر خاطرات فداکاریهای دوران دفاع مقدس را زنده کردند و نشان دادند که ایرانی مؤمن آنجا که پای خطرپذیری برای ادای وظیفه در میان باشد، عزمی راسخ و شجاعتی مثال‌زدنی را تجسّم می‌بخشد و در راه خدا متاع جان را بی‌چند و چون عرضه می‌کند.
طی چند ماه گذشته فضا سازی ها و عملیات های روانی متعددی از سوی برخی جریانات داخلی برای منحرف کردن اذهان و افکار عمومی از متن به حاشیه در فضای سیاسی کشور صورت گرفته است و به نوعی افکار عمومی را از مطالبات واقعی خود بازداشته اند.
در دنیا مسئولانی وجود دارد که به خاطر حفظ جان یک نفر، حاضر به چشم پوشی از فرصتهای فراوانی برای ارتقا در نردبان قدرت سیاسی و اقتصادی هستند و این تنها به دلیل نهادینه شدن یک فرهنگ صحیح در قواعد بوروکراتیک جوامع آنهاست. استعفای یک فرد مسئول نشان دهنده وجود فرهنگ مسئولیت پذیری در یک نهاد و یا یک فرد است
توسط معاون امور زنان ریاست جمهوری صورت گرفت:
کانال خبری معاونت امور زنان ریاست جمهوری طی چند روز گذشته با طرح عنوان "دموکراسی زنانه یا مردانه" عملا پروسه جنسیت در انتخابات را کلید زد
پس از انقلاب اسلامی ایران بر شدت دشمنی آمریکا با ملت ایران افزوده شده است و از این رو، شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران نیز روز به روز رساتر شده و تاکنون نیز ادامه یافته است. پایداری و استمرار انقلاب اسلامی منوط به حفظ سیرت، درون‌‌مایه، محتوا و شعارهای آن است
امیر محبیان در گفتگوی اختصاصی با سایت بصیرت
عملکرد دولت در تغییر اخیر کابینه حاکی از آن است که دولت به جای آن که دنبال بهبود وضعیت اقتصادی باشد، در پی تأثیر گذاری بر افکار عمومی برای جلب آراء است. دولت به جای این که بر توان مدیریتی خودش در حوزه اقتصاد و رفع مشکلات مردم متمرکز شود، با این کار سعی دارد چالش با افکار عمومی را برطرف کند.
از فرماندهی در دفاع مقدس تا اداره کلان‌شهر تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با دکتر محمدباقر قالیباف
فرهنگ و مدیریت جهادی می‌تواند از مهم‌ترین منابع قدرت کشور می‌تواند به شمار آید.اکنون نیز همین راهبرد راهگشاست. نه باید از مشکلات ترسید و آن را بزرگ‌نمایی کرد و نه توان داخلی و مردمی را نادیده گرفت. متأسفانه، در برخی بخش­ها نگاه جهادی دنبال نمی‌شود. برای نمونه، از معضلی مانند بیکاری مرعوب می‌شوند و چون به خود اعتماد ندارند، دست روی دست می‌گذارند و منتظر امدادهای غربی می‌مانند.
به برجام تصویب شده در شورای امنیت ملی کشورمان ویامجلس انتقاد وارد است؛ برجامی که در مجلس تصویب شده از برجام شورای امنیت ملی بهتر است اما اشکالاتی نیز دارد. ایرادش در این است که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به آن 7 بند اضافه کرده است. اگر خوب بود و اشکالی نداشت دیگر لازم نبود رهبری چیزی به آن اضافه کند. بنابراین برجام مورد قبول ما برجامی است که حضرت آقا آن رابصورت مشروط تایید کرده است.
همزمانی این دسته اقدامات با تلاش دشمنان نظام برای احیای منافقین و در رأس آن آمریکایی‌ها و آل‌سعود که موجب تحرکات گروهک منافقین در عرصه سیاسی و آماده‌سازی آنان برای اقدامات ایذایی علیه جمهوری اسلامی ایران از یک سو و زمینه‌سازی برای برجام ۴، یعنی فعال‌سازی پرونده حقوق بشری و تحمیل فشار بر نظام از سوی دیگر است، گویای خیانت طراحان و مجریان این اقدامات به مردم شریف ایران اسلامی و امنیت کشور بوده ...
اعلام حضور برخی از سیاسیون در یک پرونده فساد اقتصادی بزرگ نشان می‌دهد، کار مبارزه با فساد مالی و اقتصادی، کار آسان و راحتی نخواهد بود. به طور قطع سیاسیون پشت صحنه و عوامل رسانه‌ای آنها، برای رهایی از چنگ قانون و عدالت، جنجال‌ها به پا خواهند کرد و برای آلوده کردن فضا به اتهام‌زنی علیه دستگاه قضایی، سپاه و... می‌پردازند و در مسیر مبارزه با فساد سنگ‌‌اندازی می‌کنند.
صفحه  از ۷