بگومگوی میان روسای قوای مجریه و قضائیه و پیگیری دوقطبی جعلی در حالی تبدیل به دغدغه برخی مسئولین شده است که اپوزوسیون خارج نشین لندنی حمله به دستگاه قضایی را راهبرد انتخاباتی ۹۶ معرفی می کند.
طی چند ماه گذشته فضا سازی ها و عملیات های روانی متعددی از سوی برخی جریانات داخلی برای منحرف کردن اذهان و افکار عمومی از متن به حاشیه در فضای سیاسی کشور صورت گرفته است و به نوعی افکار عمومی را از مطالبات واقعی خود بازداشته اند.
در دنیا مسئولانی وجود دارد که به خاطر حفظ جان یک نفر، حاضر به چشم پوشی از فرصتهای فراوانی برای ارتقا در نردبان قدرت سیاسی و اقتصادی هستند و این تنها به دلیل نهادینه شدن یک فرهنگ صحیح در قواعد بوروکراتیک جوامع آنهاست. استعفای یک فرد مسئول نشان دهنده وجود فرهنگ مسئولیت پذیری در یک نهاد و یا یک فرد است
توسط معاون امور زنان ریاست جمهوری صورت گرفت:
کانال خبری معاونت امور زنان ریاست جمهوری طی چند روز گذشته با طرح عنوان "دموکراسی زنانه یا مردانه" عملا پروسه جنسیت در انتخابات را کلید زد
خرازی:
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: به عنوان یک اصلاح‌طلب می‌گویم باید دست بسیجیان، رزمندگان و سپاه پاسداران ایران اسلامی را بوسید که این امنیت را در کشور به بار آوردند.
رئیس اداره سرطان وزارت بهداشت عنوان کرد:
رئیس اداره پیشگیری از سرطان وزارت بهداشت هزینه های مستقیم و غیرمستقیم سرطان در کشور در طول یک سال را بین ۹ تا۱۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
تذکر، دادگاه و تخریب؛ سهم رسانه‌های منتقد از دولت یازدهم
رئیس‌جمهور در حالی امروز از امنیت رسانه‌ها سخن گفت که بیش از ۱۷ ماه از کارت زرد مجلس به وزیر این دولت بابت سؤال از علت برخورد دوگانه دولت با رسانه‌ها نمی‌گذرد.
پس از انقلاب اسلامی ایران بر شدت دشمنی آمریکا با ملت ایران افزوده شده است و از این رو، شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران نیز روز به روز رساتر شده و تاکنون نیز ادامه یافته است. پایداری و استمرار انقلاب اسلامی منوط به حفظ سیرت، درون‌‌مایه، محتوا و شعارهای آن است
رهبر انقلاب در دیدار رئیس شورای ریاست‌جمهوری بوسنی و هرزگوین:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای باقر عزت بگوویچ رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین با تأکید بر لزوم مقابله با سیاست‌های آتش‌افروزانه و تروریسم‌پرور برخی دولت‌های غربی، خاطرنشان کردند: زادگاه پدیده تروریسم در ظاهر منطقه‌ی عربی است اما در واقع، دولت آمریکا و بعضی از دولت‌های اروپایی عامل اصلی پدید آمدن این حوادث هستند.
مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در گفتگو با شبکه المیادین:
غلامعلی حدادعادل مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در گفتگو با شبکه المیادین لبنان اظهارداشت:امروز هم دلخوشهای دیروز و هم دلواپسان دیروز در یک طرف ایستاده اند و شاهد بدعهدی غربیان و امریکایی ها هستند. موضوع ما امروز محکوم کردن تیم مذاکره کننده نیست بلکه بدعهدی طرف مذاکره مسئله است.
صفحه  از ۴