ایران در منطقه قدرت برتر را دارد/ با خروج امریکا از برجام دستاوردهای نظام و انقلاب نابود نمی‌شود مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع):

ایران در منطقه قدرت برتر را دارد/ با خروج امریکا از برجام دستاوردهای نظام و انقلاب نابود نمی‌شود

حجت الاسلام حسینی ابراز داشت: با اعلام خروج امریکا از برجام، نباید تصور کرد دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی نابود شده است. نه تنها اینطور نیست بلکه این برای ما می تواند یک فرصت محسوب شود.
علل بی توجهی به مسائل زیست محیطی در جامعه

علل بی توجهی به مسائل زیست محیطی در جامعه

قانونگذار برای محیط زیست در حد یک سازمان بسنده کرده است که این سازمان نیز با توجه به آسیب های وارده و محدودیت های سازمانی مانند نیروی انسانی و جایگاهی و ... بیشتر نقش انفعالی و واکنشی داشته و دارد.
۹ دی، مدل

۹ دی، مدل "مقاومت اسلامی" را جایگزین "انقلاب‌های رنگی" کرد

یکی از برکات ۹ دی این بود که مدل مقاومت اسلامی را جایگزین انقلاب‌های رنگی کرد.

"روز قدس" روز موشک باران مشت های آهنین

تحلیلی ساده انگارانه خواهد بود که سیلی زدن ملت به دشمن را فقط در موشک باران اهداف دشمن و تروریستهای تکفیری خلاصه کنیم بلکه سیلی اصلی و تثبیتی این موشک باران روز قدس با حضور پررنگ و با معنای مردم انقلابی ایران به دشمن وارد خواهد آمد.
پلِّکان انقلابی‌گری

پلِّکان انقلابی‌گری

رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی، از 5 الگوی انقلابی گری یعنی: شهدای هسته ای ، شهید کاظمی ،شهید آوینی ، مرحوم سلحشور و شهید طهرانی مقدم در 3 عرصه علم و فرهنگ ودفاع نام بردند که خود گویای این نکته بود که شأنیت مدال افتخار و لیاقت از آن بزرگانی است که روحیه انقلابی و انقلابی گری را سرلوحه عمل خود قرار دهند.
انقلابی گری؛ علت ماندگاری انقلاب اسلامی

انقلابی گری؛ علت ماندگاری انقلاب اسلامی

دلیل و رمز و راز همه این پیروزی ها برای ملت انقلابی ایران و تمامی ناکامی ها و شکست های جریان مقابل انقلاب اسلامی از دشمنان خارجی تا منحرفین و دنیا طلبان داخلی، به ماهیت دینی و انقلاب اسلامی و حرکت الهی به ملت ایران برمی گردد.
۱
نشریات