سید حسین میرکاظمی می‌گوید فرهنگ عامیانه ایران ثروتی ملی است و نبوغ روحی بسیاری را می‌توان در افسانه‌های محلی دید که اگر گردآوری نشود دنیای مجازی امروز آن‌ها را نابود می‌کند.
کتاب «همه سیزده سالگی‌ام» با حضور نویسنده و راوی در خبرگزاری تسنیم رونمایی شد.
در قالب یک کتاب پژوهشی منتشرشد؛
کتاب «اسامه بن لادن افسانه یا واقعیت» شامل زندگینامه کامل بنیان‌گذار القاعده، نوشته «محمد سرابی» از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شد.
نویسنده برگزیده جایزه ادبی جلال:
نویسنده برگزیده جایزه ادبی‌جلال گفت: لم یزرع رمانی بود که از ابتدا بر مبنای تصویر و برای تصویر، آن را نوشتم و تجربه‌ای بود که پیش از این نداشتم و حالا دیگر دنبال تجربه‌ای تازه‌تر هستم.
مروری‌بر رمان‌های کاندیدای «جلال»-۴؛
به باور منتقدان آدم‌های رمان‌های کاتب به طور معمول جزو شخصیت‌های داستانی نامتعارف‌ قرار می‌گیرند؛ شاهد مثالی خارجی برای آنها وجود ندارد و برای‌شان اتفاقاتی غیرمعقول رخ می‌دهد.
کتاب «احمد احمد» از جمله آثاری است که فضای ایران را در آستانه پیروزی انقلاب ۵۷ به خوبی به تصویر می‌کشد. این اثر به تازگی به زبان انگلیسی برگردانده شده است.
سخنگوی انجمن قلم از انتشار مجموعه آثار پیشکسوتان شعر و داستان خبرداد و گفت: با توجه به برگزاری مراسم رونمایی از کتاب «برج110» بزودی نشست نقد و بررسی این اثر در انجمن با حضور نویسنده برگزار می ‌شود.
گفت‌وگو با علی‌محمد مؤدب به‌مناسبت سالگرد مرحوم قیصر امین‌پور
حرکتی که توسط قیصر امین‌پور، سلمان هراتی و سیدحسن حسینی آغاز شد از این حیث مهم است که پیوند ادبیات انقلابی را با ادبیات روز محکم‌تر و قوی‌تر برقرار کرد و دشواری‌های این راه را آسان نمود.
همزمان با ایام اربعین و روزهای پایانی ماه صفر، انتشارات انقلاب اسلامی کتاب «جاذبه‌ حسینی» را برای مطالعه معرفی کرد.
رمان «پیغام وینسنس» با موضوع حمله سایبری جوانان ایرانی به سامانه‌ های رایانه ‌ای آمریکا منتشر شد.
صفحه  از ۳