فرار به جلو؛ واكنش دولت به انتشار فيش هاي حقوقي

فرار به جلو؛ واكنش دولت به انتشار فيش هاي حقوقي

فیش حقوقی ۸۷ میلیونی جناب مدیر بيمه، معادل چهار سال و نيم حقوق شهيد سعيد كمالي( از شهداي خان طومان ) كه در بهار امسال به شهادت رسيد، مي باشد.
انسان شناسی در اندیشه شهید مطهری

انسان شناسی در اندیشه شهید مطهری

هر مكتبي كه در دنيا راجع به ارزش‌هاي انساني بحث مي كند، يك درد را در انسان تشخيص مي دهد. اما درد اصلي، درد غربت و بيگانگي انسان با اين جهان است، زيرا انسان حقيقتي است كه از اصل خود جدا شده و اين درماندگي از اصل است كه در او احساس شوق ، عشق ، ناله و احساس غربت آفريده است.
ایست هسته‌ای در قبال دریافت هیچ
نتیجه اجرای برجام تا به امروز:

ایست هسته‌ای در قبال دریافت هیچ

در راستای عمل به برجام، ایران اسلامی بیش از 12 هزار سانتریفیوژ را از چرخه سوخت خارج کرد، تحقیق و توسعه برای غنی سازی در فردو را متوقف کرده، قلب رآکتور اراک را بیرون آورده و داخل آن بتن ریزی کرده است. دولت ایران 9700 کیلو گرم اورانیوم غنی شده زیر 5 درصد را که طی 10 سال با تلاش دانشمندان هسته ای به دست آمده بود را از کشور خارج کرد و ...
آزادی در نظر شهید مطهری

آزادی در نظر شهید مطهری

استاد در جواب کسانی که آزادی عقیده را به عنوان حقی از حقوق بشر می دانند و آن را حق فطری و طبیعی بشر تلقی می کنند؛ می نویسد، اساس این استدلال دروغ است زیرا حقیقت این است که اگر انسانی بر ضد توحید کاری کند او حیوان ضد انسان به حساب می آید. ملاک شرافت، احترام و آزادی او این است که در مسیر انسانیت قرار گیرد و در مسیر انسانیت آزاد باشد تا هر چه را می خواهد انتخاب کند.
نشریات