گفتگوی اختصاصی باشگاه خبرنگاران جوان با حشمت الله قنبری؛
حضرت صدیقه طاهره کبری (س) از سه جهت چه در ملکوت چه در عالم ناسوت و چه در معاد در بین همه اولیا و مقربان پروردگار عالم یک استثنا است.
بررسی شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی در گفتگوی دکتر صدرا با بصیرت
هر گونه تکفیر سنی به ویژه توهین و تحقیر ضمن اینکه خلاف آموزه های اسلام، شیعه و اخلاق بوده، به منظور تحریک اهل تسنن و اختلاف افکنی میان سنیان و شیعیانست. این یا جهالت بوده یا خود توطئه می باشد. حداقل اینکه مطلوب و مورد سوء استفاده حداکثری توطئه گران جهانی و منطقه ای است. تحریف شیعه نیز به منظور تخریب و تضعیف آن است.
آقای مجتهد شبستری سال هاست در فضای روشنفکری به طور یک طرفه در حال تکرار سخنان برخی فلاسفه غرب درباره هرمونوتیک و برداشت های گوناگون از دین است. و با وجود انتقادات فراوانی که به ایشان شده است و نقدهای فراوانی که به ایشان در مورد نظریاتش نوشته شده است، هیچ گاه پاسخ روشنی به منتقدان نداده است.
حجت‌الاسلام صدیقی در مراسم ترحیم آیت‌الله واعظ‌زاده:
امام جمعه موقت تهران گفت: آیت‌الله واعظ‌ زاده خراسانی از نظر علمی از جمله شاگردان آیت‌الله بروجردی بوده، از محضر حضرت امام استفاده کرده و در مسأله تقریب جزو پیشگامان و روشن‌بینان و خط‌شکنان عرصه تقریب بوده است.
به مناسبت 9 آذر سالروز بزرگداشت شیخ مفید
سالروز بزرگداشت شیخ مفید، پویایی فقه شیعه را یادآور می کند و اصل دفاع از اسلام و حفظ کیان اسلام را تذکر می دهد؛ زمانی تقیه سبب حفظ کیان اسلام می شد و اکنون عدم تقیه و مبارزه با نظام سلطه در سطح جهانی
تهاجم تاریخی دشمن علیه قرآن با چه هدفی است؟
کلام الله همچنان دشمنان زیادی دارد و دشمن تمام سعی اش این است که از هر پلیدی کوری استفاده کند تا قرآن و رهروانش را زیر سؤال ببرد، حال آنکه این تلاش های مذبوحانه در مقابل نورانیت قرآن، رنگ می بازد و خداوند خود وعده داده است که کتابش را حفظ خواهد کرد: إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ. (سوره الحجر، آیه 9) اما وظیفه مؤمنین به اسلام و قرآن نیز در مقابل این اقدامات دشمن که در کوره پلیدی می دمد تا دامن قرآن را بیالاید، چیست؟
لازم نیست که قرآن و روایات به تمام علوم اشاره کنند که اگر این کار را می‌ کردند باید الان ما میلیون میلیون کتاب قرآن داشتیم.
نمایشگاه مطبوعات امسال چقدر به مسائل اساسی کشور توجه دارد؟
اقتصاد مقاومتی حتی در غرفه های اقتصادی هم اهمیتی نداشت، و تنها یکی از غرفه های اقتصادی 40 میلیون تومان صرف دکور غرفه اش کرده بود؛ ابتکاری که نشان از نوآوری باشد و بوی اقتصاد مقاومتی بدهد، سهم چندانی در نمایشگاه ندارد.
مدیر مدرسه علمیه امام مهدی(عج) گفت: اسلام نمی‌خواهد زن را محدود کند و اگر به حجاب سفارش می‌کند برای حراست از اوست تا به کالا تبدیل نشود. متاسفانه در کشورمان برخی شرکت‌ها زنان بدحجاب و آرایش‌کرده را به خدمت می‌گیرند تا جذب مشتری کنند.
رئیس خانه مداحان گفت: امام حسین (ع) قبل نبرد به اهل بیت خود فرمودند لباس ‌هایی را بپوشید که در خور اسارت باشد. آنها زیر لباس معجرهایی داشتند که اگر چادرشان را هم می‌ بردند، سرِ آنها برهنه‌ نبود. هرگز نمی ‌توانم قبول کنم که امت رسول ‌الله را با سرهای برهنه بیاورند.
صفحه  از ۲