سلاح های مخفی دشمن نابودی ملت ها با ابزارهای خطرناک و خاموش

سلاح های مخفی دشمن

با توجه به جنگ های نابرابر در دنیای معاصر و طرح های سازمان یافته کشورهای غربی که در رأس آنها امریکا قرار دارد؛ غفلت از آنها منجر به آلودگی و تغییر در سبک زندگی در کشورهای مسلمان شده و نوع نگاه ها و باورها را تحت تأثیر قرار می دهد.
اهمیت تاریخی تنگه هرمز در نظر ایرانیان

اهمیت تاریخی تنگه هرمز در نظر ایرانیان

اهمیت تنگه هرمز برای جمهوری اسلامی و گره خوردن امنیت این آبراه استراتژیک با مالکیت جزایر پیرامونی اش موجب شده است تا ایران هرگز بر سر مالکیتش بر جزایر خلیج فارس سر سوزنی کوتاه نیاید و هیچ راه مذاکره و امتیاز دهی به کشور همسایه و یا متخاصم بیگانه ای را ندهد.
چرا جبهه مقاومت برای ما اهمیت دارد؟

چرا جبهه مقاومت برای ما اهمیت دارد؟

با این شیوه مبارزه، ابتکار عمل همیشه در دست جمهوری اسلامی خواهد بود و دشمنان قسم خورده اسلام قبل از این که کشور ایران را تهدید کنند، ابتدا باید از سد محکم جبهه مقاومت عبور کنند.
کاهش جمعیت؛ بازی جدید نهادهای بین المللی با جوامع اسلامی

کاهش جمعیت؛ بازی جدید نهادهای بین المللی با جوامع اسلامی

«جنگ جمعیتی» یکی از اهرم‌های مهم و جدی دشمنان جهت کنترل جمعیت سایر کشورها مخصوصاً کشورهای جهان سوم و رو به پیشرفت است تا از طریق آن، ضمن کاستن از قدرت اثرگذار نیروی انسانی، جهت سیطره بر جهان، اقدامات بعدی را اعمال نمایند. «جنگ جمعیتی» در دو روش «سخت» و «نرم» پیگیری می‌شود که در روش «سخت» جنگ افروزی و کشتار رسمی و آشکار مورد نظر است، مانند آنچه که در سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان، مصر و… صورت می‌گیرد، اما روش «نرم» آن به شدت پیچیده، آرام، نرم، بی سر و صدا و البته کشنده‌تر است.
خداحافظ مجاهد نستوه
وداع با شکوه مردم آذربایجان با پیکر حجت الاسلام غلامرضا حسنی:

خداحافظ مجاهد نستوه

نقش ایشان در ایجاد امنیت برای مردم شهر نقده و پاک سازی این شهر از لوث گروهک های کومله و دموکرات هیچ گاه از حافظه مردم با غیرت این دیار پاک نخواهد شد، این مجاهد نستوه با شجاعت تمام در این رشادت، به تنهایی فرماندهی جنگ علیه گروهک ها را برعهده داشت.
نقش گمرگ در تحقق اقتصاد مقاومتی

نقش گمرگ در تحقق اقتصاد مقاومتی

با نگاهی به وضعیت اقتصاد ج. ا. ایران به خوبی قابل درک است که قاچاق کالا عامل مهم در عدم توسعه اقتصادی کشور می باشد.
۱
نشریات