دلسوزي دروغين براي يک سرود خاطره انگيز
نگاهي به حاشيه هاي انتشار يک سرود انقلابي
استفاده از ملودي هاي معروف در بين گروه هاي سرود و حتي مداحان امري متداول است. بسياري از خواننده‌ها و حتي برخي از خواننده‌هاي معروف نيز سابقه استفاده از ملودي‌هاي کشورهاي ديگر آن هم بدون ذکر نام آهنگساز را در کارنامه خود دارند.
صداي مردم يا بلندگوي اپوزيسيون؟!
وقتي کسي مي‌خواهد از درد مردم و اجتماع بخواند، لازم است به موضوع اشراف داشته باشد تا در دام افراط و تفريط نيفتد و يا اگر خودش اين بينش را ندارد براي ساخت اثر با کساني که به موضوع اشراف دارند و به منافع ملي نگاه سليقه اي يا جناحي ندارند مشورت کند که خروجي کار منجر به اثري ضد ارزش‌هاي انقلاب و مردم نشود.
فرآیند اعتمادسازي در جامعه
اعتماد پديده‌اي چندوجهي، چندسطحي، نسبي، وابسته به زمينة زندگي اجتماعي و گذشتة تاريخي هر جامعه يا اجتماع خاص و داراي انواع متعدد است. اعتماد يكي از جنبه‌هاي مهم روابط انساني است و زمينه‌سـاز مـشاركت و همكاري ميان اعضاي جامعه مي‌باشد.
چرا مبارزه با فساد دشوار است؟
بزهكاران يقه سفيد، اغلب به طبقات اجتماعي بالا - اعم از سياسي، اقتصادي يا اجتماعي- تعلق دارند و با بهره‌گيري از قدرت و نفوذ موثر خود، به ارتكاب جرايمي همچون كلاهبرداري، اختلاس، ارتشا، جعل، سوءاستفاده از كارت‌هاي اعتباري و ديگر جرايم مشابه اقدام مي‌كنند
پيشينه غرب مملو از جنايت است
مدير کانال جنايات غرب در گفتگو با بصيرت
ما بايد يک جريان مبارزاتي جهاني در اين زمينه ايجاد کنيم تا در گام اول ملت ها آگاه شوند و دشمنان واقعي خود را بشناسند و سرنوشت شان را با اعتماد به غرب گره نزنند و در گام بعدي به مطالبه حقوق غارت شده شان بپردازند.
گاو گریان در حراج تهران
اقتصاد رزمی یا بزمی؟
در شرایطی که کشور و مردم درگیر جنگ اقتصادی هستند، هنر و هنرمند کجای این جنگ ایستاده اند؟ با مردم و در سنگر دفاع یا با ژست هنر برای هنر در کنج عافیت طلبی؟ گزارش روزنامه آمریکایی لس آنجلس تایمز از حراج تهران جالب توجه است.
روح اميد و معجزه مستطيل سبز
در زمانه اي که نشاني از تدبير و اميد در سياست‌هاي ديپلماتيک دولت "تدبير و اميد" مشاهده نمي‌شود و سياست تلاش براي حل مشکلات اقتصادي از طريق حل مشکلات ديپلماتيک به بن بست رسيده است و آنچه تحت عنوان دستاورد برجام خوانده ميشد، بي اعتباري اش آشکار گشته، اين معجزه مستطيل سبز و معرکه فوتبال است که به منبعي براي تزريق اميد به جامعه بدل گرديده است.
حمایت از کالای ایرانی، همراهی با کارگر ایرانی
حاصل رنج و زحمت کارگران ایرانی، تولید کالاهایی است که خوشبختانه با وجود برخی چالش‌ها در مسیر تولید و عرضه آن، از اعتبار لازم نزد مشتریان برخوردار هستند؛ چرا که پشتوانه تولید ملی کشور، سابقه تمدنی، تخصصی، مهارت و وجدان کاری برآمده از تدین و غیرت ایرانی جامعه کارگری است
بر اساس مصوبه شورای پنجم شهر تهران مقرر شد تا محمدعلی نجفی گزارشی از وضعیت شهرداری تهران و شهری را که تحویل گرفته است ظرف مدت ۱۰۰ روز به شورا ارائه کند و روز یکشنبه ۲۴ دی ماه این گزارش در صحن پارلمان شهری ارائه شد.
در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف، نشان ویژه به پاس خدمات قالیباف در حوزه فرهنگی و هنری توسط مدیرعامل خانه تئاتر اهدا شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران وقوع سیلاب های استان گلستان و خراسان شمالی را زنگ خطر طبیعت برشمرد و در یادداشتی نوشت: باید برای رویارویی با این بلای طبیعی آماده باشیم.
شهردار تهران: شهرداری تهران 19 هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار و بیش از 15 هزار میلیارد تومان مجموع دیون شهرداری است.