احمدی نژاد و یارانش روند ابراز خود در عرصه سیاست را این روزها با قوّت ادامه می دهند و گفتمان خود را ناجی وضع موجود قلمداد می کنند.آنها سعی دارند معضل هویتی خود را به فراموشی بسپارند و از آن به سرعت عبور کرده و در عین حال با نقد شدید وضع موجود و رفتارهای نمایشی به خود روحیه دهند، حال آنکه نمی توان بین بود و نمود این جریان فاصله انداخت.
بسته انتخاباتی بصیرت
حاجی بابایی: انتخاب روحانی از سوی اصلاح‌طلبان کار عاقلانه‌ای بود/ ضرغامی هم رسما آمد/ هاشمی‌طبا: شاید کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری شوم/ کواکبیان:چرا برای حضور در انتخابات باید از روحانی اجازه بگیریم؟/ چهارمین "اصلاح طلب" هم کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری شد
بسته انتخاباتی بصیرت
کاندیداهای نهایی جبهه مردمی مشخص شد/ آخرین اخبار از ستاد انتخاباتی روحانی/ قوچانی: حضور احمدی نژاد به نفع روحانی بود/شریف‌زاده: حمید بقایی 30 میلیون رای دارد!/لاریجانی: مصلحت نمی‌بینم به مسائل انتخاباتی ورود کنم/پیشنهاد سیاسی اصلاح‌طلبان به اصولگرایان/کسی که شخصا از جلیلی خواست نامزد ریاست جمهوری شود
مهدی محمدی در توصیف سازوکار جبهه مردمی نیروهای انقلاب:
تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب در سراسر کشور و در شهرستان ها و استان ها، اتفاق کوچکی نیست و به معنای سازمان دادن یک حرکت بزرگ برای رساندن صدای مردم به گوش مسئولان است.
سخنی در باب رویکرد اعتدالگرایانه دولت روحانی بعد از چهار سال:
اعتدال گرایی از بدو تولد وابسته به یک حزب و جریان سیاسی بود و مدعیان آن بدون برخورداری از پشتوانه فکری، بیشتر از تجربه مدیریتی برخوردار بودند و از این رو آنان هیچ گاه نتوانستند، معنای مشخصی از این مفهوم را ارائه دهند و چنین وضعیتی سبب نیل اعتدال گرایی به عمل گرایی شده است.
بسته انتخاباتی بصیرت:
آب پاکی وزیر دولت اصلاحات بر روی دست اعتدال گرایان/ توصیه های انتخاباتی آیت‌الله خاتمی/ تابناک مدعی شد: 10 کاندیدای نهایی جبهه مردمی برای انتخابات 96/ معرفی کاندید پوششی با هماهنگی روحانی/ غرضی: من بی رقیبم/ قاضی زاده هاشمی اسپانسر انتخاباتی می شود؟
در فاصله کمتر از سه ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری در سال 96، آرایش نیروها و جریان‌های سیاسی کشور در حال شکل‌گیری مشخص‌تر و در عین حال دارای تحولاتی با ماهیت سیال است. اصولگرایان با تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب درصدد حضور منسجم و متحد در انتخابات هستند و جریان اصلاح طلب-اعتدال نیز به دنبال کاندیدای ضربه گیر برای روحانی!
دکتر صالح اسکندری در گفتگو با بصیرت:
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دارای یک هژمون گفتمانی در کشور خواهد بود که مجموعه نیروهای اصولگرا را تحت‌الشعاع خودش قرار خواهد داد و تصور نمی‌کنم مباحثی که در حاشیه‌ها مطرح می‌شود بتواند به آن جریان اصلی جبهه منا تأثیرگذار باشد.
بسته انتخاباتی بصیرت:
نظر مشاور قالیباف درباره احتمال کاندیداتوری وی/ فومنی: روحانی شروط ما را نپذیرد از وی عبور می‌کنیم/ 7 توصیه‌ ناطق‌نوری به اصلاح‌طلبان/ جبهه جدید اصولگرایان با آیت الله مصباح جلسه برگزار کرد/ بقایی رئیس جمهور نشده به احمدی نژاد پست داد!/ حساسیت آیت الله جنتی درباره یک تخلف انتخاباتی
عزم بخشي از نیروهاي ارزشي براي وحدت و ائتلاف بر سر يک گزينه جزم شده است و تلاش براي همراه سازي ديگر جريان‌هايي که بر تکثر تاکيد دارند آغاز شده است. اما در اين ميان موانعي وجود دارد که جريان ارزشي براي موفقيت بايد براي مرتفع ساختن آن موانع چاره‌اي بينديشد.
صفحه  از ۲۹