انتظارات اقتصادی از کابینه دوازدهم

انتظارات اقتصادی از کابینه دوازدهم

نابراین باید به دنبال راهکاری برای رهایی از اقتصاد تک محصولی باشیم و این همان موضوعی است که رهبر معظم انقلاب به دفعات مکرر در صحبت های مختلف خود به شدت بر آن تاکید داشته و تنها راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور را توجه به اقتصاد مقاومتی و عملی کردن آن می داند.
جهانی شدن فساد

جهانی شدن فساد

دکتر جرج گرینو استاد آمریکائی ارتباطات می گوید: امروز ما دارای یک نظام و محیط فرهنگی هستیم که آن را نه پدر و مادر ها ایجاد کرده اند و نه مدارس، نه مذاهب و نه هیچ فرهنگ مربوط به جامعه. این محیط دست پروردة‌تعداد معدودی از نهادها و شرکتهای بزرگ است که نفوذ تجاری
تن زخم خورده را از چه مي ترسانيد؟

تن زخم خورده را از چه مي ترسانيد؟

خنجردشمن بيروني سوزان است اما سوزناك تر زخم زبانهايي است كه برخي در داخل به نام «عقلانيت» به تن مجروح ما وارد مي كنند.آنانيكه همه چيز را مي خواهند با چاشني تعامل شيرين كنند.
افشاي  واقعيت ننگين و خيانت بار سند 2030 يونسكو

افشاي واقعيت ننگين و خيانت بار سند 2030 يونسكو

به نظرتان چرا دبیر يك نهاد آمريكايي مثل کمیسون یونسکو، جمهوری اسلامی را به عنوان کشور پیشگام اجرای ۲۰۳۰ معرفی کرده و از طرف غرب، از ایران تقدیر می‌کنند، یعنی حتی آنها هم توقع چنین کاری را از ما نداشتند و این سند هم ما را غافلگیر کرد و هم آنها را.

"روز قدس" روز موشک باران مشت های آهنین

تحلیلی ساده انگارانه خواهد بود که سیلی زدن ملت به دشمن را فقط در موشک باران اهداف دشمن و تروریستهای تکفیری خلاصه کنیم بلکه سیلی اصلی و تثبیتی این موشک باران روز قدس با حضور پررنگ و با معنای مردم انقلابی ایران به دشمن وارد خواهد آمد.
میهمانی امنیت با طعم عملیات در عُمق

میهمانی امنیت با طعم عملیات در عُمق

عملیات تروریستی تهران اگر چه برای دشمن عملیات در عُمق بود، اما برای مردم ایران یک رزمایش ساده و معمولی بیش نبود. این رزمایش به قدری ساده و معمولی بود که هیجان آن در عکس‌های سلفی نمایان شد نه رُعب و وحشت خیابانی.
برکات انتخابات 29 اردیبهشت  1396

برکات انتخابات 29 اردیبهشت 1396

انتخابات 29 اردیبهشت ،با تمام زشتی ها و تلخی هایش ،زیبا و شیرین است. به چهار دلیل ، انتخابات 96 ، انتخاباتی برکت آور است ...
جایگاه ریاست جمهوری و آفت های آن

جایگاه ریاست جمهوری و آفت های آن

مال‌اندوزی، خوی اَشرافیگری و پرهیز از ساده‌زیستی یکی از بدترین آفت‌هایی است که نه‌تنها شخصیت و موقعیت دولتمردان را در معرض خطر قرار می‌دهد، بلکه امکان درک شرایط عمومی و به‌خصوص قشر محروم جامعه را سخت و عدالت را تحت‌الشعاع قرار داده و زمینه بدبینی مردم به اصل نظام را سبب می‌شود.
پیامدهای حضور مردم در عرصه انتخابات

پیامدهای حضور مردم در عرصه انتخابات

ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، بیمه نمودن مهم ترین شاخصه نظام جمهوری اسلامی اصل ولایت مطلقه فقیه، پشتیبانی از رهبری معظم انقلاب، حفظ تمایت ارضی و حاکمیت نظام اسلامی، حفظ استقلال و آزادی، حفظ ارزش ها و دستاورهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ... نمونه هایی از پیامدهای حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات هستند
‏صحرای طبس موجب رسوایی آمریکا شد

‏صحرای طبس موجب رسوایی آمریکا شد

پنجم اردیبهشت ماه سال 59 بود که حمله نظامی آمریکا به جمهوری اسلامی ایران در طبس رخ داد. در چنین روزی‌ دنیا شاهد شکست مفتضحانه شیطان بزرگ در مقابله با انقلاب اسلامی ایران بود. این ‌شکست مفتضحانه، زمانی ‌رخ ‌داد که ‌آمریکا درصدد برآمده ‌بود تا سرافکندگی و افتضاح ناشی از تسخیر لانه‌جاسوسی در تهران را با ربودن گروگان ها از لانه جاسوسی جبران کند.
۱
یادداشت هادیان
مصاحبه هادیان
گزارش هادیان
مقاله هادیان
استکبار ستیزی در اندیشه رهبران انقلاب

استکبار ستیزی در اندیشه رهبران انقلاب

محمدمهدی آذری نجف‌آبادی
ابعاد نفوذ در نهضت مشروطيت

ابعاد نفوذ در نهضت مشروطيت

گروه سیاسی / احمد قهرماني
ضد ایران، ناقض برجام

ضد ایران، ناقض برجام

علی قاسمی
دستاوردهای روز جهانی قدس

دستاوردهای روز جهانی قدس

حجت الاسلام احمد رضازمانی
نشریات