سلاح های مخفی دشمن نابودی ملت ها با ابزارهای خطرناک و خاموش

سلاح های مخفی دشمن

با توجه به جنگ های نابرابر در دنیای معاصر و طرح های سازمان یافته کشورهای غربی که در رأس آنها امریکا قرار دارد؛ غفلت از آنها منجر به آلودگی و تغییر در سبک زندگی در کشورهای مسلمان شده و نوع نگاه ها و باورها را تحت تأثیر قرار می دهد.
صدام مترسکی بیش نبود؛ طرف اصلی ایران در جنگ، امریکا بود بررسی نقش آمریکا در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران (5)

صدام مترسکی بیش نبود؛ طرف اصلی ایران در جنگ، امریکا بود

رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان امریکا می گوید: هدف استراتژیک امریکا در خلیج فارس متوقف کردن ایران در گسترش انقلاب اسلامی به جهان عرب می باشد؛ حتی اگر این مأموریت با بکارگیری نیروهای نظامی محقق شود، این کار را خواهیم کرد.
روی دیگر سکه حوادث بصره و آبادان!

روی دیگر سکه حوادث بصره و آبادان!

طی هفته های گذشته رسانه های رسمی و اجتماعی مساله دار از منطقه آزاد اروند به عنوان یکی از قطب های گردشگری جنسی اتباع عراقی نام برده بودند که همزمانی آن با انتشار برخی اخبار رسمی در رابطه با افزایش حضور تجار عراقی در این منطقه که ناشی از کاهش ارزش پول ملی کشورمان بود زمینه را برای بروز حساسیت در مردم این منطقه و خصوصا آبادان فراهم کرد.
بزرگ کردن تحریم ها و سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی های داخلی
رئیس کمیسیون مجلس:

بزرگ کردن تحریم ها و سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی های داخلی

"عده‌ای در درون نظام و دستگاه اجرائی بدشان نمی‌آید تحریم‌ها را آنقدر بزرگ کنند که ناکارآمدی خودشان را بوسیله آن پوشش دهند."
شکست توان اطلاعاتی امریکا در جنگ تحمیلی
بررسی نقش آمریکا در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران (4)

شکست توان اطلاعاتی امریکا در جنگ تحمیلی

عملیات غرور آفرین والفجر 8 و فتح فاو توسط رزمندگان اسلام یکی از اطلاعاتی ترین و سخت ترین عملیات های نظامی قرن بود که معادلات امریکا در منطقه را دستخوش تغییر کرد.
هدف اصلی دشمن از بین بردن عوامل ماندگاری انقلاب است

هدف اصلی دشمن از بین بردن عوامل ماندگاری انقلاب است

جبهه استکبار امروز به یک جمعبندی رسیده است وآن اینکه 2 عامل توانسته انقلاب اسلامی را به سن 40 سالگی برساند وهمچنان علیرغم تمام فشارها وآزارها وتهدیدات وتحریمها به رشد ونمود وبالندگی وپیشروندگی خود ادامه داده و به الگویی برای تکثیر تبدیل شود. این 2 عامل ، اصلی ترین عوامل بقا وماندگاری انقلاب بوده وتا زمانی که این دو در تعامل ودرهم تنیدگی با هم عمل می کنند این انقلاب علیرغم فراز ونشیب ها ، توقف نداشته ومارا در دستیابی به اهدافمان ناکام خواهد گذاشت .
راهکارهای مقابله با جنگ هوشمند آمریکا

راهکارهای مقابله با جنگ هوشمند آمریکا

عبارت قدرت هوشمند اشاره به بکارگیری همزمان قدرت سخت و نرم دارد اما نقطه تمایز با سیاست های ضد ایرانی پیشین آمریکا تلفیق و ترکیب آن با ابزارهای جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی است که با هدف اثرگذاری بر جامعه ما هدف صورت می‌گیرد.
گزارشی از حواشی تجمع فیضیه + عکس ها

گزارشی از حواشی تجمع فیضیه + عکس ها

این مرجع تقلید جهان تشیع در ادامه با انتقاد از حاشیه سازی بعضی با دردست گرفتن پلاکاردهایی با مضامین توهین و تهدید اظهار کرد: به زودی اعلام می کنیم که این موضوع ربطی به سپاه و پاسداران نداشته است.
چرا جنگ نمی‌شود؟
تحلیلی کوتاه بر آینده مخاصمه امریکا با ایران:

چرا جنگ نمی‌شود؟

جنگ امریکا با ایران آسان و ارزان نخواهد بود؛ زیرا: عمق استراتژیک ایران این فرصت را فراهم خواهد ساخت تا با بهره گیری از مدل های جنگ نامتقارن «Asymmetric Warfure» و جنگ های نیابتی«proxy Ware» هزینه های جنگ را برای هر متجاوزی سرسام آور نماید.
چگونگی گرامی‌داشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی

چگونگی گرامی‌داشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی

به طور قطعی یک گزارش مستند خوب، هنگامی از باورپذیری و اثرگذاری مضاعف برخوردار خواهد بود که در قیاس با شاخصه‌های خاص و ملموس تنظیم و ارائه شود؛ از همین رو پیشنهاد می‌شود گزارش دستاوردهای انقلاب اسلامی، حتی‌المقدور در قیاس با وضعیت‌های گوناگون شامل بیان دستاوردها در قیاس با شرایط موضوع مورد نظر در پیش از انقلاب و قیاس با کشورهای همجوار با کشورهای هم‌سطح در دیگر نقاط جهان تهیه شود.
۱
یادداشت هادیان
مصاحبه هادیان
گزارش هادیان
مقاله هادیان
نشریات