حفظ روحیه انقلابی و سیاست های اقتصادمقاومتی و اجرای آن سیاست ها، راهکارهایی عملی برای خنثی سازی نقشه دشمن و استمرار حرکت انقلاب اسلامی در جهت رسیدن به تمدن اسلامی می باشد.
اقتصاد دولتی سه مشکل دارد: الف) دولت از جیب مردم خرج می کند ب)دولت دلسوز نیست ج)دولت نظارت ندارد. درایران بخش اعظم بودجه عمومی مربوط به شرکت های دولتی است و این زیبنده اقتصاد مقاومتی نیست، زیرا مردم سهمی در این مقاومت ندارند و انتظار دارند خود دولت مقاومت کند، در حالی که نظر مقام معظم رهبری این نیست و باید همه در برابر فشار های دشمنان نظام مقاومت کنند.
آیت‌الله هاشمی که در زمره نسل اول انقلاب و دارای سابقه مبارزه علیه رژیم طاغوت پهلوی که با زندانی سیاسی شکنجه و مجاهدت در همراهی با حضرت امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بود، در تأسیس و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منزله دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی نقش شایان توجهی داشت.
آقای حجت الاسلام غرویان روزگاری در کنار آیت الله مصباح یزدی بود و با علوم نقلی و به خصوص منطق شناخته می شد و امروز در کنار آقای هاشمی رفسنجانی به یک عنصر سیاسی بدل شده است. ایشان در روزنامه اصلاح طلب اعتماد (شماره ۳۶۹۲ | ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۲ آذر) مطالبی در مورد انتقاد از رییس جمهور نوشته است که اشکالات متعدد منطقی دارد البته از منظر سیاسی هم دقیق سخن نگفته اند!
مسأله برجام یکی از نمونه های این قضیه است. ما باید این را بدانیم که طرفهای مقابل ما قطعاً براساس منافع و مصالح ما تصمیم نمی گیرند بله منافع و مصالح خود را در نظر می گیرند. اما متأسفانه در اینجا حتی تلاش نشده که یک نوع توازن، تعادل و تناسبی بین منافع دو طرف برقرار شود.
اين اتفاق در حالي بود كه اكثر كشورهاي دنيا طرح‌ها و برنامه‌هاي مختلفي را براي مواجهه با احتمال پيروزي هر دو كانديدا مدنظر داشتند اما در داخل ايران به دليل تأثيرپذيري جريان‌هاي سياسي از مؤسسات نظرسازي امريكايي ، هيچ طرحي براي مواجهه با دونالد ترامپ طراحي نشد. از اين رو رسانه‌ها تا آخرين لحظه بر طبل پيروزي كلينتون كوبيدند.
رسانه‌های جریان اصلی مستقیم در راستای اظهارات مقامات عربستان فعالیت می‌کنند تا از این طریق به نحو بهتری اقدامات متعصبانه و مهندسی‌شده عربستان برای نابودی اسلام را تو
حاج ماشاالله عابدی در گفتگو با بصیرت
سفارش اخيرشان به بنده در ماه رمضان كه خدمت ايشان بودم، اين بود كه مداحي بايد داراي پيام باشد،تمام قسمتهاي مداحي اعم از نوحه،شور و ...بايد داراي پيام باشد.اصلا نمي شود كسي مداح اهل بيت باشد و سياسي نباشد.اگر اينچنين باشد،اصلا مداح نيست.اهل بيت در نهايت درجه سياست بودند.
گفت و گو با دوتن از وزیران در مورد اختلاس 8000 میلیاردی صندوق فرهنگیان
«من در طول چهار سال وزارتم یک بار به بانک سرمایه یا به صندوق فرهنگیان شفاهی یا کتبی دستور ندادم یک نفر را استخدام کنند، یا یک نفر آشنای خودم را وارد نکردم و یک ریال برداشت نکردم. در طول 27 سال گذشته صندوق، سال مالی شهریور 91 تا شهریور 92 تنها سالی است که ما نسبت به سال قبل سود صندوق را از 350 میلیارد تومان به 1150 میلیارد تومان رساندیم. این قله صندوق است نه قبل و نه بعد هیچ وقت نزدیک به این رقم اتفاق نیفتاده است.»
صفحه  از ۱۲