ژنرال جوزف وتل از فرماندهان نظامی ارتش آمریکا ، با مطرح نمودن گزارشی تحت عنوان حمله نظامی به ایران و اعلام آمادگی ژنرال های ترامپ جهت حمله به ایران ، ایران را به عنوان بزرگترین نیروی بی ثبات کننده در خاورمیانه و مانعی بر سر راه برنامه های آمریکا در خاورمیانه دانسته است و خواستار حمله نظامی آمریکا ، علیه ایران شده است.
از تجاوز تا هلاکت:
بعد از سال 1375 و عملیات بیت المقدس در مرداد ماه همان سال به دفتر حزب، که منجر به متعهد شدن این حزب مبنی بر عدم حضور در منطقه و نیز منجر به خروج حزب دموکرات کردستان از فاز نظامی به فاز سیاسی شده بود، این عملیات نخستین حضور و رویارویی مستقیم نظامی حزب با رزمندگان سپاه اسلام بوده است.
نکته غیر قابل انکار این است که جریان تکفیر و حکومت هایی که پشتیبان و حامی آن هستند، کاملاً در جهت نیات استکبار و صهیونیسم حرکت می کنند.
نقش آفرینی ویژه مستشاران نظامی سپاه قدس قائده بازی را عوض کرد و سوریه که می رفت کاملاً به دست تروریست ها بیفتد، بازیابی نظامی کرده و در میدان جنگ به پیروزی‌های متعددی دست یافت و دمشق از تهدید سقوط خارج شد.
پیروی بی چون و چرا از ولایت فقیه و وحدت و یکپارچگی ملت و مسئولین، عشق و محبت به ائمه اطهار علیهم السلام و توکل به خدا و امید نبستن به غیر او اصلی‌ترین رموز مقاومت و پیروزی در برابر دشمنان بود.
پاسدار، سرباز مطیع ولایت و حافظ انقلاب اسلامی و ارزش‌هاست و بنا به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) رصد دائمی مسائل داخلی، منطقه ای و بین المللی وظیفه سپاه است و از منظر ایشان معنای پاسداری یعنی حفظ حالت پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی، پاسداری از حرکت انقلاب و پیشرفت انقلابی.
گفتگو با امیر بازنشسته ارتش، علی فلاحی:
از جمله گروه هایی که در ابتدای جنگ خود را به جبهه خرمشهر رساندند و در کنار نیروهای لشکر 92 زرهی ارتش، پاسداران، نیروهای شهید چمران و نیروهای مردمی منطقه جلوی پیشروی بعثی ها را گرفتند، دانشجویان دانشکده افسری تهران (امروزه به دانشگاه افسری امام علی (ع) معروف است) بودند.
تحولات کشورهای اسلامی همسایه برایش اهمیت فراوانی داشت، اما جنایات فجیع گروه‌های افراطی و تکفیری و حرمت‌شکنی‌های بی‌شرمانه آن‌ها در منطقه علیه زنان و کودکان مظلوم و تهدیدات داعش برای تخریب حرم زینبی آرام و قرار را از او ربوده بود.
صفحه  از ۳